Z życia parafii   
Odszedł do Pana ks. Janusz
Dodano dnia 11.07.2018 10:46
ks. Janusz Krzak

Kanonik gremialny senior Kapituły Chełmskiej
Kanonik honorowy Kapituły Lubelskiej
Kanonik honorowy Kapituły Zamojskiej

 

 

Urodzony: 10 lipca 1938 r. w Solcu

 

Święcenia prezbiteratu: 9 kwietnia 1961 r.

 

Wikariusz w parafiach:


Popkowice: 26.04.1961 - 19.08.1963
Dzierzkowice: 19.08.1963 - 18.08.1970
Stary Zamość:
18.08.1970 - 28.06.1973
Serniki: 28.06.1973 - 2.05.1977


Proboszcz w parafiach:


Jarczów: 2.05.1977 - 8.04.1987
Siedliszcze: 8.04.1987 - 21.06.2008

 

Emeryt od 21.06.2008

 

Jako emeryt zamieszkał na terenie parafi Św.Józefa w Łęcznej, 

gdzie wspomagał swoją posługą miejscowe i okoliczne parafie.

Kiedy liczne choroby odbierały siły kapłanowi zamieszkał 

w domu parafialnym parafi Św.Józefa.

Powrócił do domu Ojca w dniu swoich 80-tych urodzin 

w miejscowym szpitalu.

Odszedł Wielki Człowiek i wspaniały kapłan 

pełen milości do Boga i człowieka.

Dziekując Panu za obecność ks.Janusza porśód nas 

zachęcamy do modlitwy w jego intencji.

Otwierany 336 razy
Ocena   
  Zarejestruj / zaloguj się, aby oceniać
Komentarze   
Do tej pory nikt nie komentował
Twój komentarz   


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Galeria naszego kościoła