Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym - Syjon   
Moc Modlitwy Uwielbienia - świadectwo
Dodano dnia 19.03.2019 18:55
Mój pierwszy kontakt z Modlitwą Uwielbienia zaczął się od słów zaproszenia: "Przyjdź na Uwielbienie", które zaproponowała mi znajoma. Nigdy wcześniej nie znałam tej modlitwy i było to coś nowego dla mnie, czułam wielki lęk przed przyjściem na Uwielbienie.

Kiedy postanowiłam przyjść usiadłam w ostatniej ławce, żeby nikt mnie nie widział i powiedziałam w duchu: Boże jeśli Ty naprawdę istniejesz daj mi jakiś znak. Po kilku sekundach podeszła kochana osoba do mikrofonu i powiedziala:" Ja Jestem. Czekałem na Ciebie. Kocham Cie!". Po tych wypowiedzianych słowach moje serce pękło dla Pana Boga, poraz pierwszy otrzymałam dar łez. Na kazdym kolejnym Uwielbieniu Pan Bóg przychodził do mnie z tym darem, teraz wiem, że to był etap oczyszczenia i uzdrowienia mnie i przygotowanie do zaufania i oddania wszystkich zranień.
Najpiękniejszym owocem Uwielbienia było dla mnie moje wyznanie, że Pan Jezus jest
moim Panem i Zbawicielem. Otrzymałam nowe serce.
Pan Jezus pomógł mi przebaczyć sercem, stałam sie nowym człowiekiem pełnym pokoju, cierpliowości, ufności i miłości. Teraz potrafie powiedzieć bez wstydu i lęku: "Mamo, Tato,Siostro, Bracie kocham Cie!
Bądź Uwielbiony Panie Jezu we wszystkich dziełach, które uczyniłes w moim życi i czynisz każdego dnia.

                                                                      Kamila
Otwierany 2781 razy
Ocena   
  Zarejestruj / zaloguj się, aby oceniać
Komentarze   
Do tej pory nikt nie komentował
Twój komentarz   


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Galeria naszego kościoła