Ogłoszenia duszpasterskie   
Ogłoszenia duszpasterskie
Dodano dnia 15.09.2019 09:35
XXIV Niedziela C
A. D. 2019, 09, 15

 

 

1. Dziękujemy uczestnikom czuwania fatimskiego, szczególne Panom z Bractwa św Józefa za straż i dźwiganie Figurki Pani Fatimskiej oraz Paniom, które niosły feretrony. Słowa wdzięczności dla uczestników akcji Polska pod Krzyżem.

 

2. Dzisiaj na Mszy św o godz. 9-tej spotkanie dla kandydatów do S. Bierzmowania i ich rodziców. Natomiast na Mszy św o godz. 10.3o pierwsze spotkanie informacyjne dla dzieci klas III-ich i ich rodziców. Po Mszy św dziecięcej także odbędzie się spotkanie dla chętnych do uczestniczenia w scholi parafialnej

 

3. Zapraszamy do uczestnictwa w dniach św. Stanisława Kostki we wtorek godz. 16-ta na spotkanie ze św. Stanisławem, zatytułowanym: „Kostka znaczy więcej" i we środę w uroczystość św. Stanisława na Mszy św o godz. 18-tej. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do uczestniczenia w tych spotkaniach. Przewidziana niespodzianka.

 

4. We wtorek 17 września o godz. 21-ej kolejny Apel Jasnogórski. Będziemy dziękować za szczęśliwe wakacje i prosić o dobry rok szkolny. Przynieśmy intencje i lampiony.

 

5. W najbliższy piątek 21 o godz. 11 przy Rondzie Łęczyńskich Bohaterów Września uroczystość 80 rocznicy bitwy o most lubelski w Łęcznej. Pan Burmistrz i organizatorzy zapraszają.

 

6. W piątek rozpoczęliśmy Nowennę do św. O. Pio, którą odprawiamy o godz. 17.3o. Codziennie można wpisywać intencje do księgi próśb Grupy Modlitewnej.

 

7. W przyszłą sobotę zapraszamy na pielgrzymi szlak do Pani Kijańskiej. Tradycyjnie wyjście o godz 9-tej, możliwość powrotu autokarem.

 

8. Dziękujemy sprzątającym kościół mieszkańcom Gwarków 7(51-70), wczorajszym nowożeńcom PP. Kolasa dziękujemy za kwiaty do ołtarzy, a na następny tydzień prosimy o tę posługę Gwarków 7(71-89).


9. Polecamy tygodniki „Niedziela", „Gość Niedzielny" oraz Mały Gość Niedzielny". Można także nabyć kalendarze maryjne na nowy rok 2020.

Otwierany 191797 razy Źródło: informator parafialny Autor: ks.Stefan Misa


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Galeria naszego kościoła