Ogłoszenia duszpasterskie   
Ogłoszenia duszpasterskie
Dodano dnia 17.10.2021 10:18
XXIX Niedziela
A. D. 2021.10.17

 

 

1. Słowa wdzięczności dla uczestników ostatniego tegorocznego czuwania fatimskiego, Panom z Bractwa św Józefa, niewiastom niosącym feretrony i wszystkim uczestnikom modlitewnego spotkania.

2. Dzisiaj zapraszamy na Apel Jasnogórski na godz. 21.oo. Będziemy łączyć się duchowo w intencjach kościoła, rozpoczynającego się Synodu, prosząc o przebaczenie i miłosierdzie dla świata. Zapraszamy.

3. Trwamy na modlitwie październikowej codziennie o godz. 17.15. w tym trudnym czasie dziękujemy animującym modlitwę różańcową oraz dzieciom, które jak co roku dzielnie uczestniczą w naszej modlitwie.

4. Dziękujemy przedstawicielom parafian za obecność na poniedziałkowym spotkaniu i gotowość do roznoszenia kart wypominkowych, gdyby do kogoś nie dotarła można wziąć z bocznych ołtarzy, zaznaczając dzień, w którym chcemy uczestniczyć w modlitwie od godz.17.3o.

5. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny, codziennie będziemy modlić się w intencjach misji i wspierać ofiarą na tacę. Za złożone dzisiaj ofiary w imieniu misjonarzy składamy Bóg Zapłać.

6. W ciągu tego tygodnia misyjnego będzie można składać ofiary do puszki na Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci, czyli wspieranie dzieci ubogich z krajów misyjnych.

7. We wtorek o godz. 18-tej zostanie odprawiona Msza św w intencji związku zawodowego „Solidarność" w 37 rocznicę śmierci kapelana Solidarności ks. Jerzego Popiełuszki. Po Mszy św złożenie wieńców przy Krzyżu Wolności.

8. W piątek na wieczornej Mszy św gromadzi się Bractwo św Józefa na Nowennie i Mszy św wieczornej oraz comiesięcznym spotkaniu.

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła: Renata Bujak, Karolina Siemionowicz, Elżbieta Siemionowicz, Anna Steć, Wiesława Kuna, a na następny tydzień prosimy mieszkańców Szkolnej 4(16-30).

10. Polecamy tygodniki katolickie „Niedziela" i „Gość Niedzielny".

11. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w związku ze wzrostem zachorowań apeluje o zakrywanie ust i nosa za pomocą maseczki, dezynfekcji rąk, zachowania dystansu społecznego w Kościołach na terenie powiatu.

Otwierany 252306 razy Źródło: informator parafialny Autor: ks.Stefan Misa


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Galeria naszego kościoła