Ogłoszenia duszpasterskie   
Ogłoszenia duszpasterskie
Dodano dnia 17.11.2019 09:30
XXXIII Niedziela C
A. D. 2019, 11, 17

1. Dziękujemy uczestnikom naszej listopadowej modlitwy. Dzisiaj spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania po wieczornej Mszy św, natomiast na godz. 21-ą zapraszamy na Apel Jasnogórski.

2. Składamy podziękowanie wszystkim, którzy włączają się w modlitwę za zmarłych, szczególnie młodym rodzinom, które przejmują tę tradycję od swoich rodziców. Bóg zapłać!

3. W tym tygodniu zapraszamy do modlitwy za naszych zmarłych o godz. 17.3o dzisiaj mieszkańców Staszica 1 i Jana Pawła II, jutro Staszica 5 i Stefanii Pawlak, we wtorek Staszica 7, we środę Staszica 4, we czwartek Staszica 6, w piątek Staszica 8, w sobotę Staszica 11, w przyszłą niedzielę Staszica 13.

4. W piątkowy wieczór rozpoczęliśmy Nowennę przed Uroczystością Chrystusa Króla, którą kontynuować będziemy codziennie o godz. 17-tej. Serdecznie zapraszamy do tej modlitwy, aby dziękować Chrystusowi Królowi za troskę o naszą ojczyznę.

5. W piątkowy wieczór spotkanie dla Bractwa św Józefa na Mszy św i spotkaniu w sali Bractwa.

6. Natomiast w sobotni wieczór spotkanie dla Grupy Modlitewnej O. Pio na wieczornej Mszy św i adoracji przy ołtarzu Miłosierdzia oraz

7. W przyszłą niedzielę zapraszamy na spotkanie na Mszę św. o godz. 9-tej rodziców Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.

8. Przypominamy o trwających zapisach na autokarową pielgrzymkę w kwietniu przyszłego roku do ważnych i ciekawych miejsc we Włoszech. Pragnących pojechać prosimy o niezwlekanie z zapisami w zakrystii.

9. Dziękujemy sprzątającym kościół mieszkańcom Skarbka 2(51-70), a na następny tydzień prosimy mieszkańców Skarbka 4(1-25). pragniemy podziękować PP Kozieł za ofiarowane dla parafii piękne chryzantemy. Bóg zapłać!

10. Polecamy tygodniki „Niedziela" Gość Niedzielny" oraz dla dzieci i młodzieży Mały Gość Niedzielny.

 

Otwierany 194991 razy Źródło: informator parafialny Autor: ks.Stefan Misa


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Galeria naszego kościoła