Ogłoszenia duszpasterskie   
Ogłoszenia duszpasterskie
Dodano dnia 27.02.2008 11:52

XXIX Niedziela
A. D. 2017, 10, 22

 

1. Serdecznie dziękujemy za udział w modlitwie Apelu Jasnogórskiego w rocznicę nawiedzenia Ikony MB oraz za ojczyznę w rocznicę śmierci ks. Jerzego Popiełuszki.

 

2. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna tydzień misyjny. Zapraszamy do uczestnictwa w modlitwach za misjonarzy i prowadzone misje. Bóg zapłać za ofiary na tacę.

 

3. Trwa modlitwa różańcowa codziennie o godz. 17.15. dziękujemy wszystkim, którzy tak radośnie uczestniczą w tej przepięknej modlitwie zwłaszcza dzieciom.

 

4. W poniedziałek 23 października spotkanie formacyjne Grupy Modlitewnej O. Pio.

 

5. We środę o godz. 10-tej odprawiona będzie Msza św w intencji emerytów i recistów z racji Dnia Seniora.

 

6. Dzisiaj na Mszy św o godz. 9-tej przyjmujemy do grona kandydatów do S. Bierzmowania młodzież gimnazjalną naszej parafii, natomiast na Mszy sw o godz. 10.3o gościć będziemy laureatów konkursu maryjnego.

 

7. W przyszłą niedzielę po Mszy św o godz. 9-tej zapraszamy na spotkanie rodziców kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z księdzem prowaadzącym.

 

8. Zbliża się miesiąc listopad, w związku z modlitwą za zmarłych nasi parafianie otrzymają kartki wypominkowe od przedstawicieli mieszkańców, którym dziękujemy za obecność na spotkaniu i posługę roznoszenia kartek wypominkowych. Gdyby ktoś nie mógł w danym dniu prosimy o zmianę daty na kartce wypominkowej, którą składamy u duszpasterzy. Są także kartki na bocznych ołtarzach. Przypominamy także o trosce o porządek na cmentarzu.

 

9. Po pięknych doświadczeniach w Ziemi Świętej pragniemy wyruszyć ponownie na pielgrzymkę na Wniebowstąpienie. Warunki są podobne jak ostatnio. Termin wyjazdu 5-13 maj 2018. Zapisy przyjmujemy w zakrystii..

 

10. W przyszłą niedzielę ktoby chciał wesprzeć obywatelską inicjatywę powstrzymania aborcji eugenicznej będzie mógł podpisać się na liście. Prosimy zabrać dowód..

 

11. Dziękujemy sprzątającym kościół mieszkańcom Skarbka 4(1-25) mieszkania, a na następny tydzień prosimy mieszkańców Skarbka 4(26-50).

 

12. Polecamy prasę katolicką: „Niedziela", „Gość Niedzielny" oraz miesięcznik „LOsservatore Romano", które można nabyć u ministrantów.

 

13. Przypominamy o zmianie czasu na zimowy, dłużej śpimy w przyszłą niedzielę.

 

Otwierany 140844 razy Źródło: informator parafialny Autor: ks.Stefan Misa


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Galeria naszego kościoła