Ogłoszenia duszpasterskie   
Ogłoszenia duszpasterskie
Dodano dnia 02.12.2023 21:19
I Niedziela Adwentu B
A. D. 2023, 12, 03


1. Dziękujemy uczestnikom eucharystycznych dni grudnia, Różańca Męskiego, adoracji ekspijacyjnej i adoracji wynagradzającej.
.
2. Słowa wdzięczności dla modlących się i wspierających ofiarą na tacę Seminarium Duchowne w Lublinie, a klerykowi Mateuszowi za obecność.
.
3. Jutro główne uroczystości ku czci św Barbary z ks Arcybiskupem i Zarządem Kopalni w kościele parafialnym w Puchaczowie o godz. 9-tej, natomiast w naszym kościele odbędzie się Msza św w intencji górników i ich rodzin o godz. 16-tej na którą zapraszamy rodziny górnicze.
.
4. Także jutro spotkanie dla grupy wspierającej Legion Maryi o godz 16.30 w sali Legionu Maryi. Zapraszamy.
.
5. Od jutra odprawiać będziemy Roraty o g. 6.oo. We środy i soboty zapraszamy dzieci z lampionami na Mszę, a po niej tradycyjnie na coś ciepłego i słodkiego. W pierwszą środę już czeka niespodzianka.
.
6. Jak zapowiadaliśmy, we wtorek spotkanie z przedstawicielami parafian po wieczornej Mszy św. Prosimy o obecność przedstawicieli.
.
7. W najbliższy piątek przeżywać będziemy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św o 6, 9, 12 po której nastąpi wystawienie Najświętszego Sakramentu i „Godzina Święta" oraz Msza św o godz. 18.oo.
.
8. W przyszłą niedzielę rozpoczną się nasze parafialne rekolekcje, które będzie prowadził ks. Jerzy Krawczyk moderator Ruchu Światło Życie. Zachęcamy do uczestnictwa w miarę możliwości.
.
9. Parafialna Grupa Caritas rozprowadza świece wigilijne w kaplicy, w tym roku przygotowano trzy rodzaje świec: małe po 10 zł i duże po 20 oraz kule po 25. Celem Caritasu jest pomoc dzieciom w ramach akcji przedświątecznej Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Bóg zapłać.
.
10. Dziękujemy sprzątającym kościół mieszkańcom Skarbka 2(26-40) a za tydzień prosimy Skarbka 2(41-55).
.
11. Polecamy tygodniki katolickie: Niedzielę i Gościa Niedzielnego.
Otwierany 311762 razy Źródło: informator parafialny Autor: ks.Stefan Misa


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Galeria naszego kościoła