Ogłoszenia duszpasterskie   
Ogłoszenia duszpasterskie
Dodano dnia 09.06.2024 22:29
X Niedziela Zwykła B
A. D. 2024. 06. 09
.  

1. Dziękujemy uczestnikom oktawy Bożego Ciała, Panom z Bractwa za pomoc w procesji, dzieciom sypiącym kwiatki, ministrantom, lektorom, wszystkim, którzy uczestniczyli w oktawie Bożego Ciała i nabożeństwach czerwcowych.
2. Słowa wdzięczności kierujemy do młodych, którzy przygotowali się do sakramentu Bierzmowania i przyjęli go z rąk bpa Józefa Wróbla. Podziękowania kierujemy do rodziców i zaangażowanych, którzy wspierali te przygotowania na ręce ks Macieja.
3. Dziękujemy za modlitwę i ofiary przeznaczone na potrzeby Metropolitalnego seminarium Duchownego w Lublinie, a klerykowi Mateuszowi za obecność.
4. Przez cały czerwiec odprawiamy Nabożeństwa Czerwcowe ku czci Majświęrtszego Serca Pana Jezusa przed wieczorną Mszą św.
5. W najbliższy czwartek zapraszamy na kolejne czuwanie fatimskie, które rozpoczniemy o godz. 17-tej zaciągnięciem wartym o którą prosimy Panów z Bractwa, Różaniec Fatimski, Litania do Serca Pana Jezusa, wieczorna Msza św i procesja z Figurką Pani Fatimskiej. Serdecznie zapraszamy.
6. Zgodnie z decyzją KEP prosimy uczniów klas 7-ych i wszystkich młodych, którzy nie przyjęli Sakramentu Bierzmowania o zgłaszanie się do kancelarii celem wpisania się na listę kandydatów i wypełnienie deklaracji.

7. Dzisiaj o godzinie 15-tej na amfiteatrze odbędzie się koncert Zakładowej Orkiestry Górniczej pod dyrekcją Pawła Kowalika. Centrum Kultury w Łęcznej zaprasza mieszkańców. Natomiast w przyszłą niedzielę jesteśmy zaproszeni na Marsz dla Życia, który rozpoczyna się po Mszy św o godz. 13.15 z Placu Trzeciego Tysiąclecia przy pomniku Jana Pawła II. Szczegóły na plakatach zawieszonych w gablotach.
8. Dziękujemy sprzątającym kościół Rodzicom i kandydatom do Sakramentu Bierzmowania, dziękujemy za piękną dekorację, za dar ołtarza 1570 zł. Słowa wdzięczności dla mieszkańców Staszica 8(1-25) za sobotnie sprzątanie, a na następną niedzielę o sprzątanie prosimy mieszkańców Staszica 8(26-50).

9. Jak każdej niedzieli zachęcamy do nabycia przygotowanych przez katolickich redaktorów i dzienikarzy tygodników: „Niedziela", i „Gość Niedzielny".
Otwierany 331044 razy Źródło: informator parafialny Autor: ks.Stefan Misa


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Galeria naszego kościoła