Ogłoszenia duszpasterskie   
Ogłoszenia duszpasterskie
Dodano dnia 27.02.2008 11:52
Niedziela Chrztu Pańskiego
A. D. 2019, 01, 13

 

 

1. Dziękujemy za modlitwy i złożone ofiary na potrzeby Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie.

2. Niedziela dzisiejsza kończy okres Bożego Narodzenia w liturgii kościoła, Szopka Betlejemska pozostanie do MB Gromnicznej, niech nam przypomina o wcieleniu Syna Bożego i o poszukiwaniu miejsca w ludzkich sercach.

3. Słowa wdzięczności dla organizatorów i uczestników Orszaku Trzech Króli. Szczególne podziękowania dla dzieci, które pięknie się ubrały na czas Orszaku i reprezentowały Orszak Azjatycki naszej parafii. Dziękujemy młodzieży za przygotowanie scenki na ręce ks. Radosława.

4. Dzisiaj na wieczornej Mszy św spotkanie dla uczestników i sympatyków pieszej pielgrzymki na Jasną Górę, a po Mszy św spotkanie opłatkowe. Zapraszamy.

5. Naszym parafianom dziękujemy za poważne traktowanie wizyty duszpasterskiej, za otwarte drzwi, odprowadzanie kapłanów, życzliwość. Kto nie mógł przyjąć posługi duszpasterskiej w wyznaczonym terminie może zgłosić swój adres. Będziemy odwiedzać w niedzielę 20 od 14.3o i we wtorek.

6. Dzisiaj odwiedzimy od godz. 14.3o Jana Pawła II i Szkolną 12, jutro od godz. 15.3o: Staszica 11 i Stefanii Pawlak, we wtorek: Staszica 13 i Górnicza 12, we środę: Staszica 23, we czwartek: Staszica 5, w piątek: Gwarków 2, a w sobotę od godz. 9.oo Staszica 6.

7. Organizujemy pielgrzymkę parafii łęczyńskich na czuwanie nocne na Jasną Górę. Wyjazd 8 o godz. 14-tej, a powrót 9 lutego. Można zapisywać się w zakrystii. Koszt przejazdu 60 zł.

8. We czwartek 17-go zapraszamy na godz. 21-ą na Apel Jasnogórski, przynieśmy lampiony i intencje.

9. W piątek 18 stycznia rozpoczyna się Tydzień Modlitw o jedność chrześcijan. Na wieczornych Mszach św będziemy wspierać tę modlitwę.

10. Dziękujemy sprzątającym kościół mieszkańcom Górniczej 12(1-15), a na następny tydzień prosimy Górniczą 12(16-29).

11. Polecamy czasopisma :"Niedzielę" Gościa Niedzielnego".

Otwierany 175242 razy Źródło: informator parafialny Autor: ks.Stefan Misa


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Galeria naszego kościoła