Ogłoszenia duszpasterskie   
Ogłoszenia duszpasterskie
Dodano dnia 27.02.2008 11:52
V Niedziela Wielkiego Postu
A. D. 2018, 03, 18

1. Dziękujemy za udział w rekolekcjach wielkopostnych, słowa wdzięczności dla Dyrekcji, nauczycieli, wychowawców, katechetów. Bóg zapłać.

 

2. Dzisiaj po Mszy św o godz. 12-tej odpustowy koncert św Józefa w wykonaniu scholi parafialnej i dzieci ze Szkoły Podstawowej. Zapraszamy. 

Natomiast o godz. 16 -tej spotkanie dla pielgrzymów udających się do Ziemi Świętej w dolnym kościele.

 

3. Dzisiaj Nowenna do św Józefa o godz. 17-tej, Gorzkie Żale o godz. 17.3o. Zapraszamy!


4. Jutro przeżywać będziemy Uroczystość odpustową ku czci św Józefa. Msze św o 7,9,12-tej, o 17.3o Nowenna i Suma Odpustowa o godz. 18-tej, której będzie przewodniczył ks. Proboszcz z Trawnik Mirosław Kuźma. Można jeszcze zgłaszać imiona solenizantów w zakrystii.

 

5. W tym tygodniu w piątek Łęczyńska Droga Ekstremalna rozpoczyna się Mszą św o godz. 18-tej. Można się jeszcze zapisać na stronie EDK. Materiały będą wydawane we czwartek od godz. 16-18-tej oraz w piątek od 16-tej w sali domu parafialnego.

 

6. W przyszłą niedzielę święcimy palmy na wszystkich Mszach św, tradycyjnie procesja z palmami od amfiteatru do koscioła o godz. 10.20. szczególnie zapraszamy na nią dzieci z rodzicami.

 

7. Chór „Cordi est" zaprasza na koncert pieśni wielkopostnych w przyszłą niedzielę po Mszy św o godz. 12-tej.

 

8. Także w przyszłą niedzielę o godz.15-tej rozpoczyna się dzień skupienia dla narzeczonych. Uczestniczących w konferencjach zapraszamy.

 

9. Dziękujemy za składane ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego parafialnym grupom oraz osobom indywidualnym.

 

10. Słowa wdzięczności dla sprzątających kościół mieszkańców Staszica 5(61-80), a na następny tydzień prosimy mieszkańców Staszica 5(81-108)


11. Polecamy tygodniki katolickie: „Niedziela" oraz „Gość Niedzielny". Młodzież w kaplicy tygodniowej rozprowadza palmy i pamiątki świąteczne.

Otwierany 154351 razy Źródło: informator parafialny Autor: ks.Stefan Misa


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Galeria naszego kościoła