Ogłoszenia duszpasterskie   
Ogłoszenia duszpasterskie
Dodano dnia 27.02.2008 11:52
XVI Niedziela "B"
A. D. 2017, 07, 22.

1. Przeżywamy dzisiaj 16-tą niedzielę zwykłą. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział we wtorkowej modlitwie Apelu Jasnogórskiego. Dziękujemy wszystkim, którzy podtrzymują dobry zwyczaj czwartkowego czuwania adoracyjnego zwłaszcza teraz podczas wakacji.

2. Jutro na wieczornej Mszy św spotyka się Grupa Modlitewna O. Pio na Mszy św i spotkaniu adoracyjnym przy ołtarzu Miłosierdzia.

3. Także jutro wyrusza do Włoch wraz z ks. Dawidem grupa młodzieży na wizytę partnerską. Dziękujemy sponsorom za wsparcie, rodzicom za zaufanie, a młodzież modlitewnej pamięci.

4. W tym tygodniu przezywać będziemy następujące wspomnienia liturgiczne: jutro św. Brygidy, patronki Europy, we wtorek - Św. Kingi, we środę - Św. Jakuba Apostoła i Św. Krzysztofa, we czwartek - Św. Joachima i Anny, rodziców NMP. Pamiętajmy w modlitwie o naszych zmarłych rodzicach, a żyjącym przekażmy słowa wdzięczności.

5. Z racji przypadającego we środę liturgicznego wspomnienia Św. Krzysztofa,
dziś po każdej Mszy Św święcimy pojazdy mechaniczne. Dziś także są zbierane ofiary do puszek na fundusz Miva Polska. - jako pomoc dla misjonarzy. Bóg zapłać za złożone ofiary na ten cel.

6. Adoracja ekspijacyjna w łączności z sanktuarium Pani Gietrzwałdzkiej odbędzie się w poniedziałek 30 lipca po wieczornej Mszy św. już dzisiaj wraz ze wspólnotą Nieustającego Różańca zapraszamy

7. Przypominamy o trwających zapisach w parafii na jubileuszową Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Koszt podobnie jak w latach poprzednich 75 zł. Są także zniżki. Można również włączyć się w Fundusz "Idę z Tobą" przekazując intencje swoje lub rodziny.

8. Dziękujemy sprzątającym Kościół: Paweł Szwiec, Jadwiga Wójtowicz, Teresa Welman, Jadwiga i Jan Malesa, Marianna i Tadeusz Milcarz, Agnieszka Hryciuk, Maria Marczak, Zofia Skoczylas, a na następny tydzień prosimy mieszkańców ul. Staszica 8(51-70)

9. Polecamy prasę katolicką „Niedzielę" oraz „Gościa Niedzielnego".

 

Otwierany 163859 razy Źródło: informator parafialny Autor: ks.Stefan Misa


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Galeria naszego kościoła