Ogłoszenia duszpasterskie   
Ogłoszenia duszpasterskie
Dodano dnia 26.01.2020 22:23
III Niedziela Zwykła
A. D. 2020, 01, 26

1. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w tygodniu modlitw o jedność chrześcijan, w czwartkowej adoracji i adoracji uwielbienia.

2. Słowa wdzięczności dla Grupy Modlitewnej O Pio oraz dla Bractwa św Józefa za posługę modlitwy i służby wobec naszej parafii.

3. Dzisiaj po wieczornej Mszy św zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu chóru „Cordi est" .

4. Także dzisiaj rozpoczynamy konferencje przedmałżeńskie w sali domu parafialnego po wieczornej Mszy św. Zapraszamy młodych, którzy w tym roku planują zawrzeć sakramentalny związek małżeński do uczestnictwa.

5. Jutro po wieczornej Mszy św odbędzie się adoracja ekspijacyjna wraz ze Wspólnotą Nieustającego Różańca.

6. W tym tygodniu przeżywać będziemy 1-ą sobotę miesiąca, adoracja poranna Msza św o godz. 8-tej i spotkanie zelatorów. Wieczorna adoracja wynagradzająca do godz. 21-ej.

7. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego -MB Gromnicznej. Na Mszach św będziemy święcić gromnice, zbierana taca przeznaczona będzie na wsparcie zakonów kontemplacyjnych, natomiast nabywając gromnice u ministrantów wspieramy fundusz ministrancki.

8. W przyszłą niedzielę po Mszy św o godz. 9-tej zapraszamy na spotkanie rodziców kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.

9. Przypominamy o organizowanej do Armenii - pierwszego kraju chrześcijańskiego i Gruzji pielgrzymce samolotowo - autokarowej od 14 do 23 września. Koszt pielgrzymki to 1850 zł i 610 dol. Przyjmowane są zapisy w zakrystii bądź w biurze Egerii.

10. Dziękujemy sprzątającym kościół mieszkańcom Staszica 6(16-30), a na następny tydzień prosimy Staszica 6(31-45).

11. Polecamy tygodniki Niedziela w nowej szacie graficznej oraz Gość Niedzielny. Dla młodych jest Mały Gość Niedzielny.

Otwierany 201546 razy Źródło: informator parafialny Autor: ks.Stefan Misa


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Galeria naszego kościoła