Ogłoszenia duszpasterskie   
Ogłoszenia duszpasterskie
Dodano dnia 19.05.2019 11:37
V Niedziela Paschalna
A. D. 2019, 05, 19

1. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy uczestniczyli w tygodniu modlitw o powołania kapłańskie, w czuwaniu fatimskim, szczególnie Panom z Bractwa św. Józefa za trzymanie straży oraz niewiastom, które niosły feretrony, w adoracji czwartkowej, w Apelu Jasnogórskim.

2. Cieszymy się ze stałej obecności osób na nabożeństwach poświęconych modlitwie przez wstawiennictwo Matki Bożej tzw. „Majówkach". Odprawiane są one codziennie o godz. 17.3o.

3. Dzisiaj na Mszy św o godz. 10.3o przeżywać będziemy I Komunię Świętą dzieci klas III-ych naszej parafii. Otaczamy ich naszą modlitwą i zapraszamy do przeżywania „Białego Tygodnia". Codziennie w strojach komunijnych na Majówce i Mszy św wieczornej. W piątek dzieci przeżyją pielgrzymkę do MB Chełmskiej na akt zawierzenia całego swego życia.

4. We czwartek spotkanie Grupy Modlitewnej O. Pio na Mszy św i modlitwie przy ołtarzu Stygmatyka.

5. W przyszłą niedzielę 26 maja na Mszy św o godz. 9-tej dzieci klas IV-ych przeżywać będą Komunię św Rocznicową. Spotkanie przygotowujące w piątek 24 maja o godz. 19-tej, a w sobotę o 9-tej próba generalna oraz spowiedź rocznicowa. Prosimy rodziców o pomoc dzieciom w tym pięknym spotkaniu.

6. Przypominamy o Seminarium Odnowy Wiary we czwartek o godz. 19-tej w dolnym kościele.

7. W piątkowy wieczór odbędzie się spotkanie Bractwa św Józefa na Nowennie i spotkaniu formacyjnym w sali Bractwa.

8. Przypominamy, że Msza św na cmentarzu komunalnym w Łęcznej będzie odprawiona 26 maja o godz. 15-tej przez duszpasterzy łęczyńskich.

9. Dziękujemy sprzątającym kościół rodzicom dzieci komunijnych, a na następny tydzień prosimy o tę posługę rodziców dzieci rocznicowych..

10. Polecamy prasę katolicką: "Niedzielę" i "Gościa Niedzielnego, a dla dzieci i młodzieży "Mały Gość Niedzielny".

Otwierany 185035 razy Źródło: informator parafialny Autor: ks.Stefan Misa


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Galeria naszego kościoła