Ogłoszenia duszpasterskie   
Ogłoszenia duszpasterskie
Dodano dnia 14.07.2019 09:55

XV Niedziela „C"
A. D. 2019, 07, 14

 

 

 

1. Przeżywamy dzisiaj 15-tą niedzielę zwykłą. Dziękujemy uczestnikom wczorajszego Czuwania Fatimskiego, szczególnie Panom z Bractwa św. Józefa za trzymanie straży i udział w procesji.


2. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w mszy świętej w intencji zmarłego księdza kanonika Janusza Krzaka. Bóg zapłać za pamięć.

 

3. We środę 17 dzień miesiąca przeżywać będziemy kolejny dzień łączności z Jasną Górą przez modlitwę Apelową o godz. 21-ej. Serdecznie zapraszamy z intencjami i lampionami.

 

4. W czwartek 25 lipca przypada liturgiczne wspomnienie Św. Krzysztofa, z tej
racji w następną niedziele 21 lipca po każdej Mszy Św. Będziemy błogosławić pojazdy mechaniczne. W tym dniu także będą zbierane ofiary do puszek na fundusz Miva Polska. - jako pomoc dla misjonarzy.

 

5. Trwają zapisy na 41 Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę od 3-14 sierpnia. Koszt 75 zł, są zniżki. Można jak w latach ubiegłych włączyć się w Fundusz "Idę z Tobą" przekazując intencje swoje lub rodziny.

 

6. Spotkanie Bractwa Św. Józefa w piątek 19.07 po Mszy Św. Wieczorowej w sali bractwa.


7. Dziękujemy sprzątającym Kościół: Sebastian i Justyna Bernat, Jolanta Suchodolska, Wiesława Hajkowska. Na następny tydzień prosimy mieszkańców Gwarków 3 (21 - 40).


8. Polecamy tygodniki katolickie: "Niedziela" oraz "Gość Niedzielny". Wszystkim życzymy pięknej wakacyjnej niedzieli.

Otwierany 188545 razy Źródło: informator parafialny Autor: ks.Stefan Misa


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Galeria naszego kościoła