Ogłoszenia duszpasterskie   
Ogłoszenia duszpasterskie
Dodano dnia 22.01.2023 09:42
III Niedziela A
A. D. 2023. 01. 22

 


1. Dziękujemy uczestnikom ostatniego tygodnia modlitwy parafialnej Bractwu św. Józefa, uczestnikom Apelu Jasnogórskiego. Bóg zapłać!

2. Dzisiaj po Mszy św o godz 12-tej wystąpi Zespół artystów z Grupy teatralnej z Piotrowic ze sztuką Herody, natomiast po wieczornej Mszy św odbędzie się Koncert kolęd chóru "Cordi est" pod dyr P. Joanny Ćwirko . Zapraszamy.

3. Jutro na różańcu i spotkaniu po Mszy św wieczornej spotyka się Grupa Modlitewna O. Pio. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.

4. Kończymy naszą wizytę duszpasterską dzisiaj odwiedzimy Szkolną 12 i Górniczą 22, a jutro szkolna 10,. od wtorku przyjmujemy zgłoszenia indywidualne, dla tych, którzy nie mogli być obecni w wyznaczonym czasie.

5. Serdecznie dziękujemy naszym parafianom za otwarte drzwi, wspólną modlitwę, poruszane tematy rodzinne i składane hojne ofiary. Mamy nadzieję, że powiew Ducha Świętego ożywi naszą wiarę, umocni nadzieję i pomoże nam dawać dobre świadectwo miłości Boga i naszych bliźnich.

6. W tym tygodniu we czwartek po wieczornej Mszy św rozpocznie się adoracja uwielbienia animowana przez Wspólnotę Syjon, na którą zapraszamy.

7. Do 25 stycznia trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan . Dziękujemy włączającym się w modlitwę tego tygodnia. W piątek do godz. 15-tej będą zbierane elektrośmieci. Można znosić na plac przed kościołem.

8. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy konferencje przedmałżeńskie dla przygotowujących się do sakramentu małżeństwa. Spotkania będą odbywać się w niedzielę po wieczornej Mszy św w kościele. Zapraszamy.

9. Trwają zapisy na pielgrzymkę parafii łęczyńskich na czuwanie na Jasnej Górze 10 i 11 lutego. Wyjazd w piątek o godz. 14-tej, a powrót w sobotę po południu. Chętnych prosimy o zapisywanie się i wpłacenie zaliczki w zakrystii.

10. Dziękujemy sprzątajacym Kościół mieszkańcom Staszica 21(51-70), Bóg zapłać! A na następny tydzień prosimy mieszkańców Staszica 23(1-20).

11. Polecamy tygodniki: "Niedziela" i "Gość Niedzielny". W kaplicy rozprowadzane są gromnice na święto MB Gromnicznej. W przyszłą niedzielę ofiarą do puszki wspieramy chorych na trąd.

Otwierany 289489 razy Źródło: informator parafialny Autor: ks.Stefan Misa


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Galeria naszego kościoła