Ogłoszenia duszpasterskie   
Ogłoszenia duszpasterskie
Dodano dnia 27.02.2008 11:52
XXIV Niedziela
A. D. 2018, 09, 16

1. Dziękujemy uczestnikom Nowenny przed rocznicą 100-lecia odzyskania Niepodległości oraz kolejnego Czuwania Fatimskiego. Szczególne słowa wdzięczności kierujemy ku Panom z Bractwa św Józefa za straż i dźwiganie Figurki Pani Fatimskiej oraz Paniom, które niosły feretrony.

2. Słowa wdzięczności dla uczestników tygodnia modlitw o chrześcijańskie wychowanie dzieci i młodzieży

3. Dzisiaj na Mszy św o godz. 9-tej spotkanie dla kandydatów do S. Bierzmowania i ich rodziców. Natomiast na Mszy św o godz. 10.3o pierwsze spotkanie informacyjne dla dzieci klas III-ich i ich rodziców.

4. Także dzisiaj rozpoczynamy Triduum św Stanisława Kostki na Mszy św o godz. 10.3o, jutro spotkanie o godz. 16-tej, a zakończymy w uroczystość św. Stanisława Mszą św o godz. 18-tej. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do uczestniczenia w tych spotkaniach.

5. W poniedziałek 17 września o godz. 21-ej kolejny Apel Jasnogórski. Będziemy dziękować za szczęśliwe wakacje i prosić o dobry rok szkolny. Przynieśmy intencje i lampiony.

6. W najbliższy piątek 21 o godz. 11 przy Rondzie Łęczyńskich Bohaterów Września uroczystość 79 rocznicy bitwy o most lubelski w Łęcznej. Organizatorzy zapraszają.

7. W piątek rozpoczęliśmy Nowennę do św. O. Pio, którą odprawiamy o godz. 17.3o. W przyszłą niedzielę na Mszy św o godz. 18-tej Msza św odpustowa ku czci św. O. Pio, następnie procesja eucharystyczna, a po błogosławieństwie Wieczór Poezji i Muzyki na który serdecznie zapraszamy. Codziennie można wpisywać intencje do księgi próśb Grupy Modlitewnej.

8. Dziękujemy sprzątającym kościół mieszkańcom Staszica 13(31-50), a na następny tydzień prosimy o tę posługę Staszica 13(51-70) mieszkania.

9. Polecamy tygodniki „Niedziela" oraz „Gość Niedzielny".

10. Wspieramy ofiarą do puszki fundusz Ewangelizacji w Środkach Masowego Przekazu. Za ofiary składamy Bóg zapłać.

 

Otwierany 166752 razy Źródło: informator parafialny Autor: ks.Stefan Misa


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Galeria naszego kościoła