Ogłoszenia duszpasterskie   
Ogłoszenia duszpasterskie
Dodano dnia 22.05.2022 09:32

VI Niedziela Paschalna
A. D. 2022. 05. 22

 

1. Dziękujemy uczestnikom Apelu Jasnogórskiego, adoracji czwartkowej. Słowa wdzięczności dla odprawiających nabożeństwa majowe celebrowane codziennie o godz. 17.3o.

2. Dzisiaj przeżywamy uroczystość I Komunii św dzieci klas III o godz. 10.3o. Od jutra rozpoczyna się Biały Tydzień dla dzieci o godz. 17.3o Nabożeństwo Majowe, a o 18-tej Msza św. Każdego dnia będziemy zawierzać dzieci i ich rodziny wstawiennictwu najlepszej z Matek i św Józefowi.

3. Na zakończenie Białego Tygodnia w sobotę dzieci przeżyją pielgrzymkę zawierzenia do Matki Bożej Chełmskiej. Wyjazd o godz. 7.15. w bazylice Mariackiej Msza św o godz 9-tej, a następnie przeżywanie spotkania z tym miejscem piękną „Górą Chełmską".

4. Jutro na wieczornej Mszy św spotyka się Grupa Modlitewna O. Pio, a po Mszy św spotkanie formacyjne przy ołtarzu miłosierdzia. Zapraszamy.

5. We wtorek o godz. 18.45 odbędzie się spotkanie dla przedstawicieli Grup Parafialnych w celu przygotowania trasy i rozważań Drogi Światła.

6. We czwartek, 40-go dnia po Zmartwychwstaniu Pana Jezusa, włączając się w modlitwę kościoła zapraszamy na Drogę Światła, którą rozpoczniemy o godz. 20.3o. Prosimy o zabranie lampionów i uczestnictwo w tej znanej formie uwielbienia Zmartwychwstałego Pana ulicami naszego osiedla.

7. Z racji Drogi Światła na adorację uwielbienia Wspólnota Syjon zaprasza w przyszły czwartek po wieczornej Mszy św.

8. W przyszłą niedzielę na cmentarzu komunalnym odprawiona zostanie Msza św za zmarłych spoczywających na cmentarzu o godz. 15-tej.

9. Przypominamy, że w niedzielę 5 czerwca odbędzie się Komunia Rocznicowa dzieci klas IV-ych. Spotkanie organizacyjne planujemy w piątek 3 czerwca o godz. 19-tej W sobotę z rana będzie próba generalna i spowiedź rocznicowa, a w niedzielę 5 czerwca na Mszy św o godz. 9-tej Komunia św Rocznicowa.

10
. Dziękujemy sprzątającym kościół rodzicom Dzieci Komunijnych. Bóg zapłać za dar ołtarza. Na przyszły tydzień o posługę sprzątania prosimy mieszkańców Staszica 6(21-30). Polecamy tygodniki: „Niedziela" oraz „Gość Niedzielny".

Otwierany 271495 razy Źródło: informator parafialny Autor: ks.Stefan Misa


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Galeria naszego kościoła