Ogłoszenia duszpasterskie   
Ogłoszenia duszpasterskie
Dodano dnia 27.02.2008 11:52
Niedziela Zesłania Ducha Świętego
A. D. 2018, 05, 20


1. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w spotkaniach ostatniego tygodnia: procesji Fatimskiej, w Apelu Pielgrzymkowym, Apelu Jasnogórskim, a zwłaszcza w nabożeństwach Majowych, które odprawiamy codziennie o godz. 17.3o. Słowa wdzięczności dla uczestników Nowenny przed Zesłaniem Ducha Świętego.

2. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, a w naszej parafii dzień I Komunii Świętej dla dzieci klas III-ich na Mszy św o godz. 10.3o.

3. Przez cały tydzień dzieci będą przeżywać spotkania na Majówce o godz. 17.3o i na Mszy św o godz. 18-tej. W ramach „Białego Tygodnia" przeżyjemy pielgrzymkę do MB na Górze Chełmskiej.

4. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt, święto Matki Kościoła, porządek Mszy św świąteczny o 7, 9, 18.

5. W najbliższy czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Na Mszach św o 7 i 18-ej modlimy się o świętość ludu Bożego.

6. W tym tygodniu spotkania formacyjne dla Grupy O. Pio we środę, a w piątek dla Bractwa św. Józefa. Zapraszamy.

7. Dzieci klas IV- ych tzw. Rocznicowe zapraszamy na spotkanie przygotowujące w najbliższy piątek 25 na godz. 19-tej, w sobotę o godz. 9-tej próba generalna oraz spowiedź rocznicowa, a w niedzielę 27 maja o godz. 9-tej Komunia Rocznicowa. Prosimy rodziców o pomoc w przeżyciu tego wydarzenia.

8. Trwają zapisy na pielgrzymkę samolotowo -autokarową wdzięczności do MB Fatimskiej do Portugalii i Hiszpanii. Zachęcamy do zapisania się na tę pielgrzymkę, która odbędzie się w pięknym miesiącu lipcu w dniach 3-11.

9. Dziękujemy sprzątającym kościół rodzicom Dzieci Komunijnych, a na następny tydzień prosimy o tę posługę rodziców i dzieci Rocznicowe. Słowa wdzięczności dla nowożeńców za udział w przygotowaniu ołtarzy.


10. Polecamy tygodniki katolickie: „Niedziela" oraz „Gość Niedzielny", a dla dzieci i młodzieży „Mały Gość Niedzielny".

11. Ks. Arcybiskup na prośbę odpowiedzialnych zwraca się z prośbą o wsparcie stacji krwiodawstwa poprzez oddanie krwi.

Otwierany 160131 razy Źródło: informator parafialny Autor: ks.Stefan Misa


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Galeria naszego kościoła