Ogłoszenia duszpasterskie   
Ogłoszenia duszpasterskie
Dodano dnia 13.10.2019 10:16
XXVIII Niedziela C
A. D. 2019, 10, 13

1. Dziękujemy uczestnikom ostatniego tygodnia modlitw w naszej parafii, szczególne podziękowania dla uczestniczących w Nabożeństwach Różańcowych, które odprawiamy codziennie o godz. 17.15.

 

2. Dzisiaj na Mszy św o godz. 12-tej spotyka się Rada Duszpasterska następnie spotkanie w sali domu parafialnego.

 

3. Także dzisiaj rocznica ostatniego objawienia w Fatimie. Nasze czuwanie rozpoczniemy o godz. 17-tej, następnie Różaniec, Msza św i procesja maryjna wokół kościoła.

 

4. Wspieramy dzisiaj ofiarami do puszek „Dzieło Trzeciego Tysiąclecia" jako wsparcie stypendialne dla młodzieży uzdolnionej, a ubogiej. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać.

 

5. Jutro święto Edukacji Narodowej, na porannej i wieczornej Mszy św będziemy modlić się w intencji nauczycieli, wychowawców oraz wszystkich pracujących w oświacie.

 

6. We wtorek po wieczornej Mszy św spotkanie dla przedstawicieli mieszkańców. W miarę możliwości prosimy o obecność. Jeśli ktoś nie może prosimy o wyznaczenie zastępcy.

 

7. We czwartek zapraszamy na kolejny Apel Jasnogórski w łączności z duchową stolicą Polski na godz. 21-ą.

 

8. W sobotę Apel Młodych z naszego dekanatu o godz. 20-tej. Zapraszamy na to szczególne spotkanie modlitewne.

 

9. W przyszłą niedzielę gościć będziemy Kręgi Kościoła Domowego i młodzież oazową na spotkaniu rejonowym. Msza św o godz. 9-tej.

 

10. Także w przyszłą niedzielę na Mszy św o godz. 12-tej będziemy modlić się wraz z NSZZ Solidarność w intencji ojczyzny przez przyczynę bł ks. Jerzego.

 

11. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Skarbka 1(16-30), a na następny tydzień prosimy mieszkańców Skarbka 1(31-50).

 

12. Polecamy tygodniki Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny. Można jeszcze nabyć kalendarze maryjne na 2020 rok.

 

Otwierany 193279 razy Źródło: informator parafialny Autor: ks.Stefan Misa


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Galeria naszego kościoła