Ogłoszenia duszpasterskie   
Ogłoszenia duszpasterskie
Dodano dnia 27.02.2008 11:52
XIX Niedziela "B"
A. D. 2018, 08, 12. 

1. Przeżywamy dzisiaj 19 - tą niedzielę zwykłą. Dziękujemy wszystkim uczestnikom wczorajszej nowenny przed 100- leciem odzyskania Niepodległości. Bóg zapłać za włączanie się w modlitwę w intencji naszej Ojczyzny.

 

2. Jutro 13 dzień miesiąca, z tej racji o godz 17:30 rozpocznie się czuwanie Fatimskie, które zakończymy procesją z Figurką Matki Boże Fatimskiej, po Mszy Św. O godz. 18:00. Serdecznie zapraszamy. Prosimy o zaciągnięcie warty przez panów z Bractwa Św. Józefa.

 

3. We środę wypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. według porządku niedzielnego. Na każdej Mszy św. błogosławieńswo zboża, ziół, kwiatów i owoców.

 

4. W tym dniu odpusty w Parafiach Puchaczów i Milejów. Sumy odpustowe o godz. 12.00.

 

5. Wyjazd na ostatni etap pątniczego szlaku pielgrzymki do Częstochowy, w poniedziałek 13 sierpnia w nocy o godz. 23:30 z pod Szkoły Podstawowej nr 2. Wszystkich wyjeżdżających prosimy o przybycie tak aby autokar wyjechał punktualnie o zaplanowanej godzinie.

 

6. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę na potrzeby ośrodka Caritas w Krasnymstawie

 

7. We wtorek w liturgii Kościoła wspominamy Św. Maksymiliana Marie Kolbego, z tej racji naszą modlitwą obejmujemy wszystkich pomordowanych w obozach koncentracyjnych, więzieniach i łagrach. Natomiast w Środę 15 sierpnia wspominać będziemy rocznicę Bitwy Warszawskiej, czyli tzw. Cudu nad Wisłą z 1920. W swoich modlitwach pamiętajmy o wszystkich, którzy oddali swoje życie w obronie wolności naszej ojczyzny.

 

8. W piątkowy wieczór 17 sierpnia zapraszamy na wieczorny Apel Jasnogórski, Pamiętajmy o lampionach i intencjach.

 

9. Dziękujemy sprzątającym Kościół: Alina Galewska, Władysława i Zbigniew Wawerek, Katarzyna Rembiesa, a na następny tydzień prosimy mieszkańców ul. Staszica 11 (21 - 45).

 

10. Polecamy tygodniki Katolickie "Niedzielę", "Gościa Niedzielnego" i "Małego Gościa Niedzielnego"

Otwierany 164983 razy Źródło: informator parafialny Autor: ks.Stefan Misa


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Galeria naszego kościoła