Ogłoszenia duszpasterskie   
Ogłoszenia duszpasterskie
Dodano dnia 12.07.2020 09:41
XV Niedziela „A"
A. D. 2020, 07,12

 

 

1. Dziękujemy uczestnikom ostatniego tygodnia modlitw w intencjach Kościoła, naszej ojczyzny i świata.

 

2. Dzisiaj o godz. 15-tej odbędzie się dzień skupienia dla narzeczonych. Zapraszamy zarówno uczestników konferencji jak również planujących wybór drogi życia małżeńskiego.

 

3. Jutro przeżywać będziemy kolejne czuwanie fatimskie, które rozpoczynamy o godz. 17-tej pieśnią „Z dalekiej Fatimy", następnie Różaniec Fatimski, Msza św i procesja faimska z lampionami. Prosimy Bractwo św Józefa o zaciągnięcie straży, a wszystkich zachęcamy do uczestnictwa i modlitwy.

 

4. We czwartek wspomnienie NMP z Góry Karmel, odnawiamy szkaplerz, jest też możliwość przyjęcia szkaplerza dla chętncyh.

 

5. W piątek 17 dzień miesiąca przeżywać będziemy kolejny dzień łączności z Jasną Górą przez modlitwę Apelową o godz. 21-ej. Serdecznie zapraszamy z intencjami i lampionami.


6. Trwają zapisy na 42 Pieszą Pielgrzymkę lubelską. Można zapisać się na stronie internetowej Grupy XV. Nasza grupa łęczyńska wyrusza na trasę 7 i 13 sierpnia, w grupie może być tylko 50 osób ze służbami, stąd możemy na listę zapisać tylko 40 osób, pozostali chętni wpisywani są na listę rezerwową. Wolne miejsca pozostały na 13 sierpnia.

7. Pielgrzymkę możemy wesprzeć poprzez Fundusz „Idę z Tobą", wpłacamy i przekazujemy nasze intencje w zakrystii bądź w kancelarii.

 

8. Dziękujemy sprzątającym kościół: Mirosław Szymanek, Teresa Szynkora, Elżbieta Zaremba, Halina Ogrodnik, Danuta Kot. Bóg zapłać!

 

9. Po przerwie związanej z epidemią powracamy do posługi w naszej parafii przygotowania świątyni na niedzielę przez mieszkańców parafii. Pomimo różnych propozycji ta forma służenia daje nam możliwość trwania we wdzięczności za tę świątynię i sprawowane w niej sakramenty. Zapraszamy do sprzątania na przyszłą niedzielę mieszkańców Staszica 23 (21-40).

 

10. Polecamy i zachęcamy do poznawania myśli katolickiej poprzez nabycie i lekturę tygodników: „Niedziela" i „Gośc Niedzielny" .

Otwierany 216316 razy Źródło: informator parafialny Autor: ks.Stefan Misa


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Galeria naszego kościoła