Ogłoszenia duszpasterskie   
Ogłoszenia duszpasterskie
Dodano dnia 27.02.2008 11:52
XXVIII Niedziela Zwykła
A. D. 2018, 10, 14

1. Dziękujemy uczestnikom Nowenny Niepodległościowej oraz Czuwania Fatimskiego. Szczególne słowa wdzięczności dla Bractwa św. Józefa za trzymanie straży i udział w procesji różańcowej.

 

2. Pragniemy podziękować przedstawicielom parafian za udział w piątkowym spotkaniu i gotowość służenia parafii pomocą w przeprowadzeniu tegorocznej modlitwy wypominkowej za zmarłych z naszych rodzin. Zachęcamy wszystkich parafian do udziału w tym uczynku miłosierdzia względem duszy.

3. Dzisiaj przeżywamy kolejny Dzień Papieski. Wspieramy ofiarą do puszek Dzieło III Tysiąclecia - fundusz wspierania ubogiej młodzieży. Dziękujemy młodym za zaangażowanie, a składającym za wsparcie.

 

4. Na godz. 20-tą zapraszamy na Apel modlitwy i czuwania z młodzieżą w intencji Synodu Biskupów. Natomiast we środę odbędzie się Apel Jasnogórski w łączności z duchową stolicą Polski na Jasnej Górze. Zapraszamy.

 

5. Trwamy w modlitwie podczas codziennych Nabożeństw Różańcowych. Dziękujemy szczególnie dzieciom za liczny udział w tej modlitwie o 17.15.

 

6. W tym tygodniu przeżywać będziemy 40 rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Tego dnia składamy ofiary na Stolicę Apostolską.

 

7. W najbliższy piątek spotkanie comiesięczne Bractwa św. Józefa na Mszy św oraz spotkaniu formacyjnym w sali Bractwa. Zapraszamy.

 

8. Także 19 października na wieczornej Mszy św będziemy modlić się przez wstawiennictwo bł ks. Jerzego w intencji NSZZ Solidarność. Zapraszamy do tej naszej parafialnej modlitwy w Dniu Kapłanów Niezłomnych.

 

9. We czwartek przeżywać będziemy Dzień Seniora. O godz. 10-tej zostanie odprawiona Msza św dla Polskiego Związku Emerytów i Rencistów w Łęcznej. Jest to także święto św. Łukasza, dzień modlitwy za Służbę Zdrowia.

 

10. Dziękujemy sprzątającym kościół mieszkańcom Staszica 21(31-50), a na następny tydzień prosimy Staszica 21(51-70).

11. Polecamy tygodniki: „Niedziela" oraz „Gość Niedzielny". Młodzież rozprowadza znicze, do których nabycia zachęcamy, aby wesprzeć fundusz młodzieżowy.

Otwierany 167781 razy Źródło: informator parafialny Autor: ks.Stefan Misa


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Galeria naszego kościoła