Ogłoszenia duszpasterskie   
Ogłoszenia duszpasterskie
Dodano dnia 27.02.2008 11:52
VI Niedziela „C"
A. D. 2019, 02, 17

1. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w modlitwie w intencji chorych we wspomnienie MB z Lourdes oraz uczestnikom czwartkowej adoracji, którzy poprzez tę formę modlitwy wspierają apostolat parafii.

2. Dzisiaj zapraszamy na godz. 21-ą na comiesięczny parafialny Apel Jasnogórski w łączności z duchową stolicą Polski. Pamiętajmy o lampionach i intencjach.

3. W piątek będziemy przeżywać Święto Katedry Św. Piotra, dzień szczególnej modlitwy w intencji papieża Franciszka i papieża-emeryta Benedykta. Pomyślmy w tym dniu o udziale we Mszy św.

4. Także w piątek na wieczornej Mszy św, Nowennie i spotkaniu formacyjnym spotyka się Bractwo św Józefa. Serdecznie zapraszamy.

5. W sobotni wieczór 23 lutego na Mszy św w intencjach Grupy Modlitewnej O. Pio spotykają się członkowie, następnie na adoracji przy ołtarzu Stygmatyka.

6. Przypominamy, że trwają konferencje przedmałżeńskie w sali domu parafialnego w niedzielę o godz. 19-tej.

7. Przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę naszej parafii do sanktuarium MB w Lourdes i w La Salette. Pielgrzymka samolotem i autokarem na miejscu we Francji odbędzie się w dniach od 1 do 7 czerwca. Koszt 1600 zł i 490 Euro. Przyjmujemy zapisy w zakrystii i w kancelarii oraz w biurze Egerii. Zapraszamy do przeżycia spotkania z tajemnicą obecności chrześcijaństwa na ziemi francuskiej.

8. Dziękujemy sprzątającym kościół mieszkańcom Górniczej 18, a na następny tydzień prosimy mieszkańców Górniczej 20.

9. Polecamy tygodniki katolickie: „Niedziela" i „Gość Niedzielny". Jak zawsze zachęcamy do zapoznawania się z katolickim punktem widzenia rzeczywistości, w której żyjemy.

10. Życzymy wszystkim przebywającym na feriach zimowych bezpiecznych i udanych ferii wraz z Bożym błogosławieństwem.

 

Otwierany 176996 razy Źródło: informator parafialny Autor: ks.Stefan Misa


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Galeria naszego kościoła