Ogłoszenia duszpasterskie   
Ogłoszenia duszpasterskie
Dodano dnia 27.02.2008 11:52

IV Niedziela Paschalna
A. D. 2018, 04, 22


1. Dziękujemy wszystkim uczestnikom X Tygodnia Biblijnego, którzy znaleźli czas na uczestnictwo w spotkaniach liturgicznych. Dziękujemy wszystkim, którzy podtrzymują tradycję naszych comiesięcznych Apeli Jasnogórskich każdego 17 dnia miesiąca.

2. Pragniemy podziękować rodzicom kandydatów do Sakramentu Bierzmowania za obecność na spotkaniu z ks. Radosławem oraz pomoc w przeprowadzeniu w dniu wczorajszym dnia skupienia.

3. Dzisiejsza niedziela jest niedzielą Dobrego Pasterza i rozpoczyna tydzień modlitw o powołania kapłańskie. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji nowych powołań do służby w Kościele.

4. Jutro uroczystość św. Wojciecha głównego patrona Polski, a we środę św. Marka Ewangelisty.

5. Przypominamy o trwających próbach dla dzieci klas III-ich przed uroczystością I Komunii św, która odbędzie się 20 maja o godz. 10.3o.

6. Przygotowujemy się do jubileuszowej pielgrzymki do Ziemi Świętej w dniach 5 -13 maja na Wniebowstąpienie Pańskie. Rozpoczniemy ją 5 maja Mszą św w naszym kościele o godz. 14.3o, po której wyruszymy do Warszawy na lotnisko.

7. Ciągle trwają zapisy na pielgrzymkę do sanktuarium MB w Fatimie w Portugalii i św. Jakuba w Hiszpanii od 3 do 11 lipca.

8. Dziękujemy młodzieży klas 7 ych naszej parafii za zgłoszenie się do kancelarii parafialnej i zapisanie do grona kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. Uroczysta liturgia z przyjęciem do nowego grona odbędzie się na zakończenie okresu wielkanocnego. Do tych, którzy się jeszcze nie zgłosili prosimy, aby nie odkładać na ostatnią chwilę.

9. Słowa wdzięczności dla sprzątających kościół mieszkańców Staszica 7(81-114), a na następny tydzień prosimy mieszkańców Staszica 4(1-15).

10. Polecamy prasę katolicką: „Niedzielę" oraz nowy numer „Gościa Niedzielnego"

 

Otwierany 157805 razy Źródło: informator parafialny Autor: ks.Stefan Misa


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Galeria naszego kościoła