Ogłoszenia duszpasterskie   
Ogłoszenia duszpasterskie
Dodano dnia 17.01.2021 10:58
II Niedziela "B"
A. D. 2021. 01. 17


1. Pragniemy gorąco podziękować uczestnikom adoracji czwartkowej i codziennych modlitw na Różańcu przed wieczorną Mszą św.


2. Dziękujemy za modlitwę i złożone ofiary na potrzeby Metropolitalnego seminarium Duchownego w Lublinie.


3. Dzisiaj o godz. 21-ej kolejny Apel Jasnogórski na który serdecznie zapraszamy.

 

4. Od jutra rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który nosi motto: "Trwajcie w mojej miłości, a przyniesiecie obfity owoc". W naszej parafialnej modlitwie pamiętajmy o modlitwie w intencji jedności.

 

5. Także jutro rozpoczynamy naszą rewizytę kolędową. Zgodnie z przygotowanym harmonogramem zapraszamy na wieczorną modlitwę naszych parafian: poniedziałek - kpt. Żabickiego-domki, Kpt. Żabickiego. 3, Jana Pawła II, Stefanii Pawlak, wtorek - Kpt. Żabickiego 2 , Skarbka 1; środa - Skarbka 2, Skarbka 4; czwartek - Gwarków 1, Gwarków 3, Gwarków - domki; piątek - Gwarków 2, Gwarków 4; sobota - Gwarków 7, Górnicza 22 I w przyszłą niedzielę - Górnicza 4, Górnicza 6, Górnicza 8 .

 

6. Po Mszy św spotkanie modlitewne z samymi mieszkańcami, które kończyć się będzie błogosławieństwem i wręczeniem pamiątki z modlitwą do odmówienia przez rodzinę po powrocie z Kościoła.

 

7. Jak ogłaszaliśmy, w wyjątkowych sytuacjach, gdy rodzina potrzebuje poświęcenia domu, mieszkania, zgłasza adres bezpośrednio na spotkaniu w kościele.

 

8. W piątkowy wieczór spotyka się Bractwo św Józefa na Różańcu, Nowennie I Mszy św w intencji Bractwa.

 

9. Natomiast w sobotę Różańiec wieczorny i Mszę św przeżywać będzie Grupa Modlitewna O Pio. Serdecznie zapraszamy.

 

10. Dziękujemy sprzątającym kościół: Teresa Szynkora, Renata Gorczyca, Teresa Golan, Małgorzata Adamczuk, Halina Ogrodnik, Danuta Kot, Elżbieta Olchowa. Bóg zapłać!

 

11. Polecamy tygodniki: "Niedziela" i "Gość Niedzielny".

 

Otwierany 230241 razy Źródło: informator parafialny Autor: ks.Stefan Misa


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Galeria naszego kościoła