Ogłoszenia duszpasterskie   
Ogłoszenia duszpasterskie
Dodano dnia 27.02.2008 11:52

XXVIII Niedziela „A"
A. D. 2017, 10, 15

 

 

1. Dziękujemy uczestnikom ostatniego Czuwania Fatimskiego i procesji Fatimskiej, Bractwu Św. Józefa za trzymanie straży przy figurce Matki Bożej i posługę podczas procesji. Bóg zapłać uczestnikom kolejnego wczorajszego Pielgrzymkowego Apelu Jasnogórskiego

2. Słowa wdzięczności za złożone ofiary przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej, na tzw. „Świętopietrze".

3. Jutro po wieczornej Mszy św odbędzie się spotkanie przedstawicieli mieszkańców. Gdyby ktoś nie mógł prosimy o wyznaczenie zastępcy.

4. We wtorek jak każdego 17. dnia miesiąca zapraszamy na nasz parafialny Apel Jasnogórski, zabierzmy ze sobą lampiony i intencje.

5. We czwartek na wieczornej Mszy św modlić się będziemy w intencji NSZZ „Solidarność" przez wstwiennictwo bł. Jerzego w dzień jego męczeńskiej śmierci. Zapraszamy do modlitwy.

6. W piątkowy wieczór spotyka się Bractwo św Józefa na swoim Walnym Zebraniu. Zachęcamy mężczyzn z naszej parafii do wstąpienie w szeregi Bractwa. Opieka sw. Józefa wspiera w codziennych trudach życia.

7. W najbliższą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Będziemy modlić się w intencjach misji i wspierać finansowo dzieła ewangelizacyjne misjonarzy i misjonarek posługujących w różnych miejscach świata.

8. Także w przyszłą niedzielę odbędzie się uroczyste przyjęcie do grona kandydatów do Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii. Polecamy modlitwie przygotowujących się do tego sakramentu i ich rodziny.

9. Również w przyszłą niedzielę gościć będziemy Wspólnotę Oazową na swoim rejonowym dniu wspólnoty.

10. Trwamy w modlitwie różańcowej, którą odprawiamy codziennie o godz. 17.15. Zapraszamy wszystkich do tej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem, w sposób szcególny dzieci i młodzież.

11. Dziękujemy sprzątającym kościół mieszkańcom Skarbka 2(56-70), a na następny tydzień prosimy o posługę sprzątania mieszkańców Skarbka 4(1-25).

12. Polecamy tygodniki katolickie: „Niedziela: oraz „Gość Niedzielny".

 

Otwierany 140731 razy Źródło: informator parafialny Autor: ks.Stefan Misa


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Galeria naszego kościoła