Ogłoszenia duszpasterskie   
Ogłoszenia duszpasterskie
Dodano dnia 14.04.2024 08:26
III Niedziela Paschalna
A. D. 2024. 04. 14


1. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy uczestniczyli w Tygodniu Miłosierdzia, dziękujemy uczestnikom adoracji czwartkowej. Słowa wdzięczności za modlitwę i ofiarę złożoną na tacę w intencji seminarium, a klerykowi Mateuszowi dziękujemy za obecność.
2. Trwa parafialna peregrynacja relikwii bł Józefa i Wiktorii Ulmów i ich dzieci, dziękujemy odważnym rodzinom za przyjmowanie w swoich domach tej formy obecności, która nadaje sens chrześcijańskiemu życiu. Wszystkich pragnących gościć relikwie w swoich miezkaniach prosimy o zgłaszenie i zapisanie się na listę zakrystii.
3. Organizujemy pielgrzymkę wdzięczności w dniach 13-15 września do Markowej, Komańczy, Przemyśla i ich pięknych miejsc Polski południowo-wschodniej. Trzydniowa pielgrzymka z noclegami w cenie wstępnej 780 zł. Jeszcze są wolne miejsca. Nie odkładajmy zapisu na później.
4. Dzisiejsza III niedziela okresu wielkanocnego rozpoczyna XVI Tydzień Biblijny i VIII Narodowe Czytanie Pisma Świętego. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego.
5. We środę zapraszamy na godz. 21-ą na Apel Jasnogórski. Pamiętajmy o intencjach i lampionach.
6. Powoli kończymy tegoroczne katechezy dla młodzieży i dorosłych, dzisiaj wieczorna katecheza i we środę uroczyste zakończenie. Wszystkich, którzy uczestniczli albo nie mogli a chcieli zapraszamy na zakończenie.
7. Rozpoczęły się bezpośrednie przygotowania do I Komunii św dzieci klas III-ich w naszej parafii we środy o godz. 15.30. Uroczystość I Komunii zaplanowana jest na 19 maja, na Mszy św o godz. 10.3o.
8. Dziękujemy sprzątającym kościół mieszkańcom Staszica 5(1-37), a za tydzień o posługę sprzątania prosimy mieszkańców Staszica 5(37-73).
9. Polecamy tygodniki katolickie: „Niedziela" i „Gość Niedzielny".
10. W ostatnim czasie z naszej parafii odeszli do Pana: śp +Urszula Zarzycka l.75, +Irena Wyka l.71, Walentyna Odrobińska l.79, +Janina Partyniewicz l.80, +Krystyna Grudzień l.91, Krystyna Zielińska l.92, Elżbieta Kawalerska l.75, +Helena B Bonik l.76, Ryszard Koźmian l.90, Janina Zalewska l. 79, +Andrzej Śpiewak l.55, +Janina Kozak l.66,+Adam Bodzak l.62, +Sławomir Szyper l. 43
Wieczny odpoczynek...
Otwierany 326264 razy Źródło: informator parafialny Autor: ks.Stefan Misa


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Galeria naszego kościoła