Ogłoszenia duszpasterskie   
Ogłoszenia duszpasterskie
Dodano dnia 27.09.2020 09:31
XXVI Niedziela „A"
A. D. 2020, 09, 27

.

 

 

1. Dziękujemy członkom Grupy Modlitewnej O. Pio za uczestnictwo w Nowennie i przygotowanie odpustu. Słowa wdzięczności dla Panów z Bractwa św Józefa oraz dla wszystkich, którzy włączyli się w modlitwę i prośbę o ustanie pandemii oraz w potrzebach parafii.

2. Pragniemy podziękować młodym parafianom za zgłaszanie się do kancelarii parafialnej i wyrażenie woli uczestniczenia w przygotowaniach do Sakramentu Bierzmowania. Lista jest jeszcze otwarta zwłaszcza dla uczniów klas VIII.

3. Dzisiaj po Mszy św o godz. 10.3o spotkanie wstępne dla rodziców i dzieci pragnących przygotować się do I Komunii św.

4. Jutro 28-ego września o godz. 15.00 zapraszamy na wspólną modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia, jak w poprzednich latach będziemy wołać o miłosierdzie dla nas i całego świata na skrzyżowaniach ulic naszego miasta. Legion Maryi zaprasza na skrzyżowanie przy światłach.

5. Także jutro po wieczornej Mszy św zapraszamy na adorację ekspijacyjną w łączności sanktuarium w Gietrzwałdzie. Zapraszamy.
6. We czwartek rozpoczyna się miesiąc Różańca Świętego. Nabożeństwa odprawiane będą o godz. 17.15. zaprosiliśmy do animacji poszczególne grupy i wspólnoty parafialne. Prosimy o zapoznanie się z rozkładem na tablicy ogłoszeń. Dla dzieci przygotowane zostały niespodzianki.

7. W tym tygodniu przeżywać będziemy eucharystyczne dni I czwartku, piątku i soboty. W piątek odwiedzimy zgłoszonych chorych, a od godz. 17. 30 służymy w konfesjonale. Wieczorna Msza św i adoracja z racji pierwszego piątku.

8. W sobotę poranna Msza św, adoracja w ciszy i Msza św dla KŻR o godz. 8-ej. Wieczorna adoracja wynagradzająca do godz. 21-ej.

9. W następną niedziele na Mszy św o 12-tej spotkanie Rady Parafialnej, natomiast ofiary składane na tacę będą przeznaczone na potrzeby naszego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie.

10. Dziękujemy sprzątającym kościół mieszkańcom Staszica 1(II, III i IV p), a na następny tydzień prosimy mieszkańców Staszica 1( V, VI, VII p).

 

Otwierany 221219 razy Źródło: informator parafialny Autor: ks.Stefan Misa


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Galeria naszego kościoła