Ogłoszenia duszpasterskie   
Ogłoszenia duszpasterskie
Dodano dnia 09.06.2019 10:07
Niedziela Zesłania Ducha Świętego
A. D. 2019, 06,09

 

 

 

 

1. Dziękujemy uczestnikom Nowenny przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego oraz nabożeństw czerwcowych, które odprawiamy codziennie przed wieczorną Mszą św o godz 17.3o.

2. Dzisiaj na Mszy św o 9-tej młodzież naszej parafii przyjmie z rąk ks. bpa Józefa Wróbla sakrament Bierzmowania. Dziękujemy młodym za zaangażowanie w życie naszej parafii w ostatnim roku oraz prowadzącemu przygotowania Ks. Radosławowi.

3. Po Mszy św o godz. 12-tej odbędzie się koncert scholi dziecięcej na który serdecznie zapraszamy.

4. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt, święto Matki Kościoła, porządek Mszy św świąteczny o 7, 9, 18.

5. W najbliższy czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Na Mszach św o 7 i 18-ej modlimy się o świętość ludu Bożego.

6. Tego dnia przeżywać będziemy także czuwanie Fatimskie, które rozpoczniemy o godz. 17 śpiewem pieśni i Różańcem Fatimskim.

7. Dziękujemy za posługę sprzątania kościoła kandydatom do Sakramentu Bierzmowania i ich rodzinom, a na następny tydzień prosimy mieszkańców Gwarków 1(36-50).
8. Polecamy tygodniki „Niedzielę" oraz „Gość Niedzielny" także dla dzieci „Mały Gość Niedzielny".

9. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy niedzielę Trójcy Przenajświętszej, podczas której wspierać będziemy modlitwą i tacą na rzecz Metropolitalnego Seminarium Duchownego.

10. W najbliższy wtorek o godz. 11-tej pożegnamy w katedrze lubelskiej naszego arcypasterza Bolesława Pylaka. Polećmy go orędownictwu Tej, którą kochał i rozsławiał. Zdrowaś Maryjo...

 

Otwierany 186349 razy Źródło: informator parafialny Autor: ks.Stefan Misa


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Galeria naszego kościoła