Ogłoszenia duszpasterskie   
Ogłoszenia duszpasterskie
Dodano dnia 27.02.2008 11:52
XI Niedziela B
A. D. 2018, 06, 17

1. Dziękujemy za złożone ofiary na potrzeby Seminarium Duchownego, a klerykowi za obecność i posługę w naszej parafii.

2. Słowa wdzięczności dla czcicieli Serca Jezusowego za udział w codziennych Nabożeństwach Czerwcowych odprawianych o godz. 17.3o. W najbliższą sobotę Nabożeństwo zostanie odprawione po wieczornej Mszy św.


3. Pragniemy podziękować licznym uczestnikom Czuwania Fatimskiego: Panom z Bractwa trzymającym straż, paniom dźwigającym feretrony oraz wszystkim uczestnikom. Dziękujemy także za udział w apelu Pielgrzymkowym.

 

4. Dzisiaj na Mszy św o godz. 9-tej przyjęcie młodzieży klas VII - ych do grona Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania i pierwsze spotkanie.

 

5. Także dzisiaj o godz. 16-tej spotkanie Rady Duszpasterskiej w sali domu parafialnego, a o godz. 21.oo Apel Jasnogórski w łączności z sanktuarium Jasnogórskim. Zapraszamy z intencjami i lampionami.

 

6. W najbliższy piątek comiesięczne spotkanie Bractwa św. Józefa na Nowennie, Mszy św i spotkaniu formacyjnym. Zapraszamy panów do Bractwa.

 

7. Natomiast rano zakończenie roku szkolnego dla klas IV-VI o godz. 8-ej, a dla klas I-III o godz. 9-tej. Zapraszamy rodziny do wspólnej modlitwy

 

8. W piątek o godz. 19.3o odbędzie się spotkanie wyjeżdżających na pielgrzymkę do Sanktuarium MB w Fatimie i św. Jakuba do Santiago de Compostella. Lista uczestników jest jeszcze otwarta. Zapraszamy.

 

9. W sobotę 23 czerwca wyjątkowo spotkanie Grupy Modlitewnej O. Pio na porannej Mszy św, a następnie spotkanie formacyjne.

 

10. W przyszłą niedzielę uroczystość Narodzenia św. Jana na wieczornej Mszy św będziemy modlić się za zmarłych solenizantów i solenizantki. Imiona można zgłaszać do zakrystii.


11. Dziękujemy sprzątającym kościół mieszkańcom Staszica 6(1-15), a na następny tydzień prosimy mieszkańców Staszica 6(16-30).

 

12. Polecamy tygodniki katolickie: „Niedziela" oraz „Gość Niedzielny".

 

13. Zespół Szkół im Króla Kazimierza zaprasza gimnazjalistów do następujących typów szkół: I Liceum Jana Zamoyskiego, Technikum ( logistyk, informatyk, ekonomista, architektury krajobrazu) Szkoła Branżowa I Stopnia (fryzjer...)

 

Otwierany 162323 razy Źródło: informator parafialny Autor: ks.Stefan Misa


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Galeria naszego kościoła