Ogłoszenia duszpasterskie   
Ogłoszenia duszpasterskie
Dodano dnia 27.02.2008 11:52
I Niedziela Wielkiego Postu
A. D. 2018, 02, 18

1. Dziękujemy uczestnikom 48-godzinnego Nabożeństwa Eucharystycznego, a zwłaszcza ks. Kanonikowi za prowadzenie rozważań o kapłaństwie i Eucharystii. Bóg zapłać za pierwociny nawrócenia złożone na tacę we Środę.

2. Pragniemy podziękować uczestnikom Apelu Pielgrzymkowego, adoracji czwartkowej, Seminarium Odnowy Wiary i Apelu Jasnogórskiego.

3. Słowa wdzięczności dla uczestniczących w Nabożeństwie Drogi Krzyżowej, odprawianych w piątek o 16.3o, 17.15, 19.3o. Zapraszamy dzisiaj na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.3o.

4. Dzisiaj po Mszy św o godz. 9-tej spotkanie z rodzicami kandydatów do S. Bierzmowania, a za tydzień z kandydatami. Sakrament Bierzmowania przeżywać będziemy 2 czerwca o godz. 18-tej wraz z bpem Józefem Wróblem.

5. We Środę Popielcową rozpoczęliśmy naszą bezpieczną wędrówkę ku świętu Zmartwychwstania Pańskiego. Zachęcamy do udziału w codziennej modlitwie naszej parafii na Mszach św o godz. 7 i 18-tej.

6. Szczególnym czasem w wielkopostnej wędrówce będą rekolekcje parafialne, które rozpoczniemy w czwartą niedzielę wielkopostną 11 marca, a będzie je prowadził ks. Adam Styc salwatorianin.

7. Rozpoczynamy dzisiaj Katechezy dla Młodzieży i Dorosłych, które będą prowadzone przez Ekipę Katechistów o godz. 19-tej w niedziele i środę. Pomyślmy, czy przypadkiem Pan nie zwraca się do mnie z zaproszeniem?

8. We czwartek będziemy przeżywać Święto Katedry Św. Piotra, dzień szczególnej modlitwy w intencji papieża Franciszka i papieża-emeryta Benedykta. Pomyślmy w tym dniu o udziale we Mszy św, albo w adoracji.

9. Grupom parafialnym i osobom indywidualnym dziękujemy za złożone ofiary na Kwiaty do Grobu Pańskiego.

10. Dziękujemy sprzątającym kościół mieszkańcom Staszica 1(VIII-Xp.), a na następny tydzień prosimy mieszkańcow Staszica 5( 1-20).

11. Polecamy tygodniki katolickie: „Niedziela", „Gość Niedzielny" oraz dla dzieci i młodzieży „Mały Gość Niedzielny".

 

Otwierany 151847 razy Źródło: informator parafialny Autor: ks.Stefan Misa


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Galeria naszego kościoła