Ogłoszenia duszpasterskie   
Ogłoszenia duszpasterskie
Dodano dnia 27.02.2008 11:52

II Niedziela Adwentu
A. D. 2018, 12, 09

1. Dziękujemy za udział w adwentowym czuwaniu zwłaszcza uczestnikom Rorat. Przypominamy, że dla dzieci odprawiamy we wtorki i w soboty, a po Mszy św spotkanie w domu parafialnym przy słodkim stole.

2. Rozpoczynamy nasze adwentowe rekolekcje parafialne. Jutro będzie dzień pokuty i pojednania. Przyjadą spowiednicy z dekanatu, zapraszamy od godz. 8.3o, następnie od 11.4o będzie spowiedź dla osób doświadczonych cierpieniem oraz Msza św z nauką rekolekcyjną i Sakramentem Namaszczenia Chorych o godz. 12-tej. Dzieci zapraszamy na godz. 15.3o na nabożeństwo pokutne. Następnie spowiednicy będą służyć od godz. 17.15 oraz od 19.15.

3. Zakończenie naszych rekolekcji i wdzięczność dla prowadzącego we wtorek na Mszach św o 8.3o, 15.3o-dla dzieci, 18 i 19.3o dla młodzieży i pracujących. Msze św Roratnie o godz. 6-tej będziemy odprawiać od środy.

4. 14 grudnia w piątek kolejny Apel Pielgrzymkowy odbędzie się o godz. 19-tej. Zapraszamy do modlitewnego spotkania.

5. W przyszłą niedzielę tzw. „Radości" zapraszamy dzieci z figurkami Pana Jezusa do domowych szopek, które zostaną poświęcone na Mszy św 10.3o.

6. Także w przyszłą niedzielę odbędzie się spotkanie Rady Duszpasterskiej na Mszy św o godz. 12-tej, a następnie w sali domu parafialnego. Zapraszamy.

7. Składamy podziękowanie przedstawicielom parafian za obecność na spotkaniu i gotowość roznoszenia opłatków do naszych parafian. Tylko osoby, które posiadają listę z pieczątką parafii są upoważnione do spełniania tej posługi.

8. Szybko zbliżają się święta Bożego Narodzenia i Święto Rodziny; małżeństwa, które przeżywały okrągły jubileusz w czasie roku prosimy o zgłoszenie swojej rocznicy i zaplanowanie uczestnictwa we Mszy św. 30 XII o godz. 12-tej.

9. Dziękujemy sprzątającym kościół mieszkańcom Górniczej 6(1-15), a na następny tydzień prosimy Górniczą 6(16-30).

10. Polecamy prasę katolicką „Niedzielę", „Gościa Niedzielnego", w kaplicy tygodniowej świece na stół wigilijny rozprowadza Caritas Parafialna. Kartki świąteczne, stroiki, sianko rozprowadzać będzie młodzież z KSM-u w przyszłą niedzielę. Ofiarą do puszki wspieramy Kościół na Wschodzie. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Otwierany 170646 razy Źródło: informator parafialny Autor: ks.Stefan Misa


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Galeria naszego kościoła