Ogłoszenia duszpasterskie   
Ogłoszenia duszpasterskie
Dodano dnia 17.06.2024 13:17
XI Niedziela Zwykła B
A. D. 2024. 06. 16


1. Pragniemy podziękować uczestnikom czwartkowej adoracji oraz Czuwania Fatimskiego, szczególnie Panom z Bractwa, którzy trzymali straż i prowadzili procesję Fatimską. Bóg zapłać. Codziennie o 17.3o Nabożeństwa Czerwcowe.
2. Dzisiaj przeżywać będziemy kolejny Marsz dla życia, który rozpocznie się o godz. 13.15 od pomnika Jana Pawła II na placu III Tysiąclecia przy parafii św Marii Magdaleny.
3. Jutro zapraszamy na kolejny Apel Jasnogórski, który rozpocznie się o godz. 21-ej. Pamiętajmy o intencjach i lampionach.
4. W najbliższy piątek uroczyste zakończenie roku szkolnego. Starsi uczniowie będą mieli zakończenie w kościele św Marii Magdaleny o godz. 8-ej, natomiast uczniowie klas I-IV będą mieli zakończenie roku szkolnego w naszym kościele też o godz. 8-tej, po której dalsza część odbędzie się w budynku szkoły. Zachęcamy rodziców i dziadków do udziału w tym dziękczynieniu.
5. Także w piątek na wieczornej Mszy św spotyka się Bractwo św Józefa na comiesięcznym spotkaniu. Zachęcamy Panów z parafii do uczestnictwa w służbie Bożej w ramach posługi dla Kościoła w formacji Bractwa.
6. W przyszłą niedzielę na Mszy św o 12-tej będziemy modlić się wraz z Grupą Modlitewną O. Pio.
7. Zbliża się uroczystość Narodzenia św Jana Chrzciciela (poniedziałek), na wieczornej Mszy św o godz. 18-tej tradycyjnie modlić się będziemy w intencji Janów i Janiny. Prosimy o zgłaszanie imion zmarłych solenizantów.
8. Dziękujemy sprzątającym kościół mieszkańcom Staszica 8(26-50), a na następną niedzielę o posługę sprzątania zwracamy się do mieszkańców Staszica 8(51-75).
9. Dziękujemy tworzącym Informator Parafialny za kolejny rok posługi dla naszej parafii. Od przyszłej niedzieli informacje będą zamieszczane na stronie parafii i w gablotach.
10. Polecamy tygodniki katolickie: „Niedziela", „Gość Niedzielny" oraz miesięcznik „Mały Gość Niedzielny".
Otwierany 331605 razy Źródło: informator parafialny Autor: ks.Stefan Misa


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Galeria naszego kościoła