Ogłoszenia duszpasterskie   
Ogłoszenia duszpasterskie
Dodano dnia 01.12.2019 21:10
I Niedziela Adwentu
A. D. 2019, 12, 01

1. Pragniemy podziękować za modlitwę i złożone ofiary na potrzeby naszego Metropolitalnego Seminarium Duchownego, a ks diakonowi Kacprowi za obecność i posługę w naszej parafii.

2. Rozpoczynamy okres Adwentu, który ma podwójny charakter: jest czasem przygotowania do Uroczystości Bożego Narodzenia i oczekiwaniem na powtórne przyjście Pana. To oczekiwanie wyrażamy uczestnictwem w Roratach odprawianych o g. 6.oo, w rekolekcjach (08-10 XII) i Nowennie do Bożego Narodzenia ( od 16 XII). W tym roku zapraszamy we wtorki i soboty na Msze św Roratnie z niespodziankami dla dzieci. Zapraszamy.

3. Jutro o godz. 16.3o odbędzie się spotkanie Grupy wspierającej Legion Maryi w sali legionowej. Zapraszamy.

4. We środę Uroczystości ku czci św. Barbary, Msza św. w naszym kościele pod przewodnictwem ks. Arcybiskupa o godz. 9-ej, następnie spotkanie w kopalni. Wszystkim górnikom już dzisiaj składamy nasze serdeczne życzenia.

5. W tym tygodniu przeżywać będziemy 1-y czwartek, piątek, sobotę miesiąca. We czwartek modlitwa w intencji powołań, w piątek z rana odwiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem, a po południu od 17. 3o służyć będziemy w konfesjonale, w sobotę spotkanie dla KŻR o godz. 8-ej oraz wieczorna adoracja wynagradzająca do godz. 21-ej.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy św o godz. 9-tej odbędzie się spotkanie dla rodziców kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.

7. Składamy podziękowanie przedstawicielom parafian za obecność na spotkaniu i gotowość roznoszenia opłatków do naszych parafian. Tylko osoby, które posiadają listę z pieczątką parafii są upoważnione do spełniania tej posługi.
8. W przyszłą niedzielę rozpoczną się nasze parafialne rekolekcje, będzie je prowadził ks. Mariusz Nakonieczny - proboszcz parafii w Lublinie.
9. Dziękujemy sprzątającym kościół mieszkańcom Skarbka 4(26-50), a na następny tydzień prosimy Skarbka 4(51-70) mieszkania.

10. Polecamy prasę katolicką: „Niedzielę", „Gościa Niedzielnego" i „Małego Gościa. Caritas parafialna rozprowadza świece na stół wigilijny.

Otwierany 196056 razy Źródło: informator parafialny Autor: ks.Stefan Misa


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Galeria naszego kościoła