Jezus jest blisko...   
Zaufaj mi...
Dodano dnia 04.04.2023 21:51
Zawierz Mi a znajdziesz we Mnie schronienie. Zaufanie Mi jest więc czymś więcej niż słowną deklaracją - to przede wszystkim akt woli. Dzień za dniem będziesz napotykać sytuacje, które mogą cię napełniać niepokojem, a w twojej głowie rodzić się będą ponure myśli.

 

Jeśli nie zachowasz czujności, zanim się spostrzeżesz, niepokój może się trwale zakorzenić w twojej codzienności. Wówczas zaczniesz się zastanawiać, dlaczego nagle poczułeś się źle. Zwykle takie uczucia ignorujesz. Możesz też próbować zagłuszać je jedzeniem, piciem, szumem telewizora, plotkami lib na inne sposoby odwracać od nich swoją uwagę. A przecież znacznie lepiej jest te myśli powstrzymać, nim na dobre tobą zawładną. Dlatego nawołuję, abyś czuwał.

 

Będąc czujnym i uważnym, możesz świadomie poszukać we Mnie schronienia, kiedy tylko poczujesz, że nadchodzi niepokój. Stanę się wówczas twoją bezpieczną przystanią. Miejscem, gdzie znajdziesz pomoc, ulgę albo ucieczkę przed lękiem. Pragnę być dla ciebie schronieniem i jestem przy tobie bezustannie. Ty jednak musisz zwrócić do Mnie o tę pomoc. Wówczas uczynisz Mnie swoim schronieniem - i pokażesz, że potrafisz w pełni Mi zawierzyć.

Szczęśliwy człowiek, który do Mnie się ucieka!

Otwierany 484 razy Autor: Sarah Young
Ocena   
  Zarejestruj / zaloguj się, aby oceniać
Komentarze   
Do tej pory nikt nie komentował
Twój komentarz   


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Galeria naszego kościoła