Jezus jest blisko...   
Spodziewaj się...
Dodano dnia 06.04.2023 21:31
Spodziewaj się tego, czego nie możesz zobaczyć, i z wytrwałością tego oczekuj. Z pięciu zmysłów wzrok jest często najbardziej ceniony przez ludzi. Stworzyłem świat cudownie pięknym i pragnę, byś to piękno doceniał, kiedy na nie patrzysz.

 

Bardziej jednak od wzroku cenna jest nadzieja, która sama jest swego rodzaju patrzeniem. Pozwala co zobaczyć - oczami duszy - rzeczy, których jeszcze nie ma. Najbardziej zdumiewającym przykładem takiego widzenia jest nadzieja nieba. Twoim ostatecznym przeznaczeniem jest uczestniczyć w Mojej chwale. To ci obiecuję, a gwarancją spełnienia tej obietnicy jest dzieło Mego życia dokonane na krzyżu i Moje zmartwychwstanie.

 

Ćwicz się w czekaniu na rzeczy, których nie możesz zobaczyć - na rzeczy w tym życiu i w życiu przyszłym. Proś Mnie, bym skierował twe myśli na nadzieję i marzenia zgodne z Moją wolą.
Ćwicz oczy duszy, by „widziały" te łaski, kiedy będziesz się modić o wypełnienie Mojej woli, i tylko jej. Naucz się ufać żarliwie - skupiając myśli na Mnie i na upragnionym rozwiązaniu. Pozostań pełen nadziei, czekając z wytrwałością.

Otwierany 339 razy
Ocena   
  Zarejestruj / zaloguj się, aby oceniać
Komentarze   
Do tej pory nikt nie komentował
Twój komentarz   


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Galeria naszego kościoła