Jezus jest blisko...   
Jestem twoją siłą...
Dodano dnia 12.04.2023 10:12
Ja, Pan Bóg, jetsem twoją siłą. Jesteś w pełni świadom swojej słabości. Wiesz, że nie wystarczy ci sił, by sprostać licznym wyzwaniom na twojej drodze. I choć ta myśl cię niepokoi, w rzeczywistości powinna cię cieszyć. 
Świadomość własnych braków może ci pomóc w zwróceniu się do Mnie, bym mógł według Mego bogactwa zaspokoić każdą twoją potrzebę. 
Choć słabniesz zwróć się do Mnie, swojej siły. Czasem, gdy jesteś blisko Mnie, całkowicie odnawiam twoje zasoby energii; innym razem zasilam cię tylko po części, dając ci tyle, ile potrzebujesz, aby powoli iść do przodu. I choć natychmiastowe wsparcie jest bardziej efektowne i daje ci więcej zadowolenia, nie zniechęcaj się, gdy postanowię dać ci tyle sił, ile potrzebujesz w danym momencie. W teb sposób stale trzymam cię blisko Mnie, byś mógł się na Mnie oprzeć w podróży życia. 
Dzięki tej bliskości możesz usłyszeć moje słowa, które ci przypominają, jak bardzo cię kocham. Słycząc wyraźnie Moje słowa, możesz uwierzyć, że Ja, Bóg i Pan, kieruję twoim życiem i że twoja podróż, choć miejscami trudna, pełna jest Moich błogosławieństw.
Otwierany 482 razy Autor: Sarah Young
Ocena   
  Zarejestruj / zaloguj się, aby oceniać
Komentarze   
Do tej pory nikt nie komentował
Twój komentarz   


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Galeria naszego kościoła