Jezus jest blisko...   
Ja jestem tarczą
Dodano dnia 13.04.2023 22:26
Ja jestem tarczą dla wszystkich, którzy się u Mnie chronią. Zbliż się więc do Mnie i skryj się pod parasolem Mojej obecności.

 

Czasem czujesz się bezbronny. Dzieje się tak, gdy się ode Mnie oddalasz, wychodzisz spod Moich opiekuńczych skrzydeł, próbując samodzielnie stawić czoła światu. Robisz to nieświadomie, gdy tylko zapominasz o podstawowej prawdzie, że przy tobie jestem. Lęk, który ci wówczas towarzyszy, może być ostrzeżeniem, że za bardzo się oddaliłeś. Sposób, by ten lęk uciszyć, jest bardzo prosty: schroń się do Mnie."

 

Bronienie cię przed niebezpieczeństwem należy do Moich zadań jako twojego Pasterza. Jestem czujny i wiem dokładnie, co się kryje na drodze przed tobą. Wiem o wszystkich zagrożeniach i potrafię cię na nie przygotować.

 

Dobry pasterz często tak zręcznie zwalcza zagrożenia, że owce są tego zupełnie nieświadome. Dlatego powinieneś uważnie wybierać osoby, za którymi podążasz - twoich „pasterzy". Ja jestem jedynym nieskończenie dobrym Pasterzem. Pójdź za Mną i wypełniaj Moja wolę. Pozwól Mi się ochronić przed niebezpieczeństwem i strachem.

Otwierany 389 razy Autor: Sarah Young
Ocena   
  Zarejestruj / zaloguj się, aby oceniać
Komentarze   
Do tej pory nikt nie komentował
Twój komentarz   


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Galeria naszego kościoła