Duszpasterze   
ks.Misa Stefan Stanisław (proboszcz)
Dodano dnia 08.12.2019 13:36
Data urodzenia: 23-04-1962
Data święceń:    13-12-1986
Godności:             kanonik honorowy Kapituły Lubelskiej
Tytuły:              dr teologii
Dekanat:           dziekan dekanatu łęczyńskiego
Stanowisko:      proboszcz, od 2002 - Łęczna - Św. Józefa Opiekuna Rodzin





 


ks.Karpiuk Radosław
Dodano dnia 08.12.2019 13:36

 
  Data urodzenia: 1986-09-04
  Data święceń:    2016-06-04
  Tytuły:              mgr (teologia)
  Stanowisko:       wikariusz, od 2016-06-22
                                        Łęczna, pw. Św.
                                    Józefa Opiekuna Rodzin








Dotychczas pracujący kapłani
Dodano dnia 08.12.2019 13:38


Duszpasterze, którzy pracowali dotychczas w naszej parafi:

Ks.Marian Wiech
Ks.Sylwester Wanicki
Ks.Krzysztof Kwiatkowski
Ks.Tomasz Zgórka
Ks.Zbigniew Gasperski
Ks.Karol Jędrusiak
Ks.Kubiak Marcin
Ks. Turowski Paweł
Ks.Brzozowski Sylwester
Ks.Kasprzak Piotr

ks.Gawin Dawid
Dodano dnia 08.12.2019 13:36

Data urodzenia:    1991-11-16
Data święceń:       2017-05-27
Tytuły:                 mgr (teologia)
Stanowisko:          wikariusz, od 2017-06-22
                           Łęczna, pw. św. Józefa Opiekuna Rodzin



Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Galeria naszego kościoła