Ogłoszenia duszpasterskie   
XXIII Niedziela
A. D. 2014, 09, 07

1. Przeżywamy pierwszą niedzielę miesiąca września. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w eucharystycznych dniach I czwartku, piątku i soboty. Dzisiaj od godz. 17-tej modlić się będziemy przed Najświętszym Sakramentem w intencjach Ojca Świętego.

 

2. W piątek rozpoczęliśmy przygotowania do Sakramentu Bierzmowania. Kto z młodzieży III klas gimnazjalnych nie był na spotkaniu prosimy o zgłaszanie się indywidualne do ks. Marcina.

 

3. Jutro święto Narodzenia NMP zwane MB Siewnej, w nasszej parafii Msze św o 7, 9 i 18-tej. Będziemy święcić ziarno na zasiew.

 

4. W dniach 12 i 13 września odbędzie się pielgrzymka autokarowa na czuwanie na Jasnej Górze. Są jeszcze miejsca wolne i można się zapisać.

 

5. W najbliższą sobotę kolejne czuwanie fatimskie, które rozpoczniemy o godz. 17-tej uroczystą wartą Bractwa św. Jozefa i modlitwą Różańcową. Następnie czuwanie do wieczornego Apelu i procesji z lampionami wokół kościoła.

 

6. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę św o 10.3o uczniów klas I-ych z plecakami do poświęcenia i błogosławieństwa na nowy rok szkolny.

7. Także na Mszę św o 10.3o zapraszamy uczniów klas III-ich na pierwsze spotkanie, którym rozpoczniemy przygotowania do I Komunii św.

 

8. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Triduum ku czci św. Stanisława Kostki uroczystą intronizacją Figurki Świętego, następne dni to środa i czwartek. Już dzisiaj zapraszamy dzieci z rodzicami do uczestnictwa w Triduum.

 

9. W przyszłą niedzielę na wieczornej Mszy św spotykają się pielgrzymi z XV Grupy Łęczyńskiej. Serdecznie zapraszamy wszystkich związanych z pieszą pielgrzymką na Jasną Górę.


10. Dziękujemy sprzątającym kościół mieszkańcom Górniczej 4(1-15), nowożeńcom za kwiaty do ołtarzy, a na następny tydzień o sprzątanie prosimy mieszkańców Górniczej 4(16-30).

 

11. Słowa wdzięczności dla P. Ryszarda Saczewy za elektryczne reperacje oraz dla P. Stanisława Jagaczewskiego za naprawę sprzętu nagłaśnaijącego. Bóg zapłać!

 

12. Polecamy tygodniki: „Niedziela" i „GośćNiedzielny". Wspieramy dzisiaj ofiarą do puszki „Fundusz ewangelizacji w środkach masowego przekazu". Bóg zapłać!

Otwierany 70863 razy Źródło: informator parafialny Autor: admin


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Wnętrze naszego kościoła