Ogłoszenia duszpasterskie   
XXXIII Niedziela
A. D. 2014, 11,16

 

1. Pragniemy podziękować wszystkim za ofiary złożone na tacę, które przeznaczone są na budownictwo sakralne w naszej archidiecezji.

 

2. Cieszymy się, że coraz więcej naszych parafian wywiesza flagi narodowe, aby wyrazić solidarność z wszystkimi Polakami.

 

3. Dziękujemy wszystkim, którzy włączają się w modlitwę wypominkową za zmarłych z naszych rodzin. W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców:dzisiaj Staszica 23, jutro Staszica 21, we wtorek K.Żabickiego 2 i Chełmską, we środę K. Żabickiego 3 i K. Żabickiego- domki, we czwartek Skarbka 1, w piątek Skarbka 2, w sobotę Skarbka 4 i Szkolna 12 oraz w przyszłą niedzielę Szkolna 4 i Szkolna 10.

 

4. Przypominamy, że kartki wypominkowe są wyłożone na bocznych ołtarzach, można je wziąć i wpisać imiona zmarłych z rodziny, pamiętając o wpisaniu daty z dniem, w którym będziemy uczestniczyć w modlitwie.

5. W piątek rozpoczęliśmy Nowennę przed Uroczystością Chrystusa Króla, którą odprawiamy codziennie o 17-tej. Zapraszamy.

 

6. Jutro 17 listopada zapraszamy na Apel Jasnogórski na godz. 21-ą. Przynieśmy jak zawsze intencje i lampiony.

 

7. W najbliższy piątek na wieczornej Mszy św modlić się będziemy w intencji ks Kan. Janusza Krzaka z racji jego imienin.

 

8. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Chrystusa Króla, która kończy rok liturgiczny. Zbliża się Adwent, który w tym roku pragniemy przeżywać wraz z Maryją, stąd też zapraszamy już dzisiaj na codzienne Msze św roratnie o godz. 6-tej.

 

9. Dziękujemy sprzątającym kościół mieszkańcom Górniczej 14(16-30), a na następny tydzień prosimy mieszkańców Górniczej 12(16-29).

 

10. Polecamy tygodniki katolickie: „Niedziela" i „Gość Niedzielny".

11. Caritas lubelska zwróciła się do naszych parafii z prośbą o wsparcie remontowanego domu dla ubogich w Krasnymstawie. Zachęcamy do wsparcia ofiarą do puszki. Bóg zapłać.

Otwierany 80273 razy Źródło: informator parafialny Autor: admin


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Najczęściej otwierane

Najczęściej komentowane

Najnowsze pytania

Witam...
Chciałam zapytać gdzie i o której dziś jest eucharystia neokatechumenalna nie j...


mam pytanie odnośnie bierzmowania nie przyjąłem sakramentu bierzmowania mam 29 lat gdzie mógłby...

Witam ponownie,

niestety z przyczyn prywatnych nie mogliśmy uczestniczyć w naukach,...
Wnętrze naszego kościoła