Ogłoszenia duszpasterskie   
XXX Niedziela
A. D. 2014, 10,26

 

1. Przeżywamy dzisiaj na Mszy św o 9-tej kandydaturę do Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii wraz z rodzicami i rodzinami. Polecamy młodzież modlitwom parafian.

 

2. Na Mszy św o godz. 12-tej wraz z NSZZ Solidarność będziemy gościć relikwie bł ks. Jerzego Popiełuszki wraz z obrazem Matki Bożej. Po akademii przygotowanej przez młodzież gimnazjalną rozpocznie się Msza św, a po jej zakończeniu ucałowanie relikwii i złożenie kwiatów pod pomnikiem wolności.

 

3. Dziękujemy uczestnikom Nabożeństw Różańcowych za modlitwę w intencji misji oraz dzieciom, które czynnie uczestniczyły w konkursach. Rozpoczyna się ostatni tydzień modlitwy Różańcowej, którą odprawiamy o godz. 17.15. ostatniego dnia prosimy dzieci o przyniesienie plansz. Podsmowanie odbędzie się w niedzielę 9 listopada.

 

4. W poniedziałek po wieczornej Mszy św odbędzie się adoracja ekspijacyjna wraz ze Wspólnotą Nieustającego Różańca zapraszamy. Natomiast we czwartek wspólnota Syjon zaprasza na adorację uwielbienia po Mszy św.

 

5. W sobotę Uroczystość Wszystkich Świętych i początek naszej modlitwy za zmarłych. Przedstawiciele mieszkańców roznieśli kartki wypominkowe, gdyby do kogoś nie dotarły można wziąc kartkę z bocznego ołtarza, napisać zmarłych i wpisać datę, kiedy będziemy, następnie oddać do duszpasterzy.

 

6. Porządek Mszy św 1 listopada o 7.9-dla Kółek Żywego Różańca, 10.3o, 12-na cmentarzu komunalnym, 14.3o procesja na cmentarzu parafialnym, Msza św o 15-tej, 17.3o- modlitwa za stany kościoła i wieczorna Msza św o 18-tej.

 

7. W przyszłą niedzielę wypada wspomnienie Wiernych Zmarłych. Porządek Mszy św niedzielny, o 17.3o modlimy się za zmarłych z ostatniego roku. Natomiast na cmentarzu komunalnym o 12-tej, a na cmentarzu parafialnym o 14.3o procesja i o 15-tej Msza św. Porządek modlitwy wypominkowej znajdziemy na tablicy ogłoszeń bądź w Informatorze.


8. Przypominamy o możliwości uzyskania odpustu zupełnego o 1 do 8 listopada odwiedzając cmentarz i modląc się w intencjach Ojca Świętego.

 

9. Dziękujemy sprzątającym kościół mieszkańcom Górniczej 10(16-30), a na następny tydzień prosimy mieszkańców Górniczej 12(1-15).

Otwierany 74650 razy Źródło: informator parafialny Autor: admin


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Wnętrze naszego kościoła