Ogłoszenia duszpasterskie   
Niedziela Zmartwychwstania
A. D. 2014.04.20

1. Przeżywamy niedzielę zmartwychwstania Pana Jezusa, przekazujemy życzenia wszystkim naszym parafianom i gościom, którzy przebywają razem z nami w tych wyjątkowych dniach. Niech Zmartwychwstały Pan przyniesie pokój naszym próbowanym sercom.

 

2. Trwamy w przygotowaniu do kanonizacji papieży Jana XXIII i Jana Pawła II, wyrazem jest nasz udział w Nowennie do Bożego Miłosierdzia, którą odprawiamy o 17.3o. Zapraszamy.

 

3. Jutro drugi dzień świąt, słuchamy orędzia ks. Rektora KUL-u i wspieramy ofiarą naszą katolicką uczelnię. Jest to także dzień przeżywania radości przez śmiech i dobrą zabawę, oby nikt nie został pokrzywdzony.

 

4. We czwartek na godz. 19-tą zapraszamy tegorocznych maturzystów na Mszę św w intencji egzaminów maturalnych i odpowiedniej drogi życia. Po Mszy św odbędzie się adoracja uwielbienia.

 

5. W przyszłą niedzielę Miłosierdzia Bożego zapraszamy, aby z każdego domu przynieść znicz albo lampion, który zostanie zapalony od „Iskierki Miłosierdzia" i wzięty do naszego domu.

 

6. Dziękujemy naszym ministrantom, lektorom i ich opiekunom za piękne przygotowanie i uczestnictwo w całym Triduum Paschalnym.

7. Składamy podziękowanie P. Damianowi Chwedorukowi naszemu organiście, który swoją obecnością i śpiewem wspierał nasze Liturgie i nabożeństwa. P. Zbigniewowi Wawerkowi i jego pomocnikom za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego. Pani Barbarze Łuczeńczyk za ułożenie kwiatów do ołtarzy.

 

8. Panom z Bractwa i wszystkim, którzy włączyli się w trzymanie straży przy Ciemnicy i przy Grobie Pańskim za kolejny rok troski o nasze parafialne Liturgie na ręce P. Józefa Golana i P. Stanisława Jagaczewskiego. Bóg zapłać!

 

9. Dziękujemy ofiarodawcom indywidualnym i zbiorowym na kwiay do Grobu Pańskiego. Słowa wdzięczności dla dzielących się darami z potrzebującymi oraz Grupie Caritas, która przygotowała paczki.

 

10. Podziękowanie dla sprzątających kościół mieszkańców Staszica 8(61-90), a na następny tydzień prosimy o posługę sprzątania Staszica 11(1-15).

 

11. Polecamy tygodniki katolickie: "Niedziela" z dodatkiem o Janie Pawle II w cenie 6 zł, "Gość Niedzielny" i dla dzieci "Mały Gość Niedzielny".

Otwierany 64929 razy Źródło: informator parafialny Autor: admin


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Wnętrze naszego kościoła