Ogłoszenia duszpasterskie   
XXI Niedziela Zwykła
A. D. 2014, 08, 24

 

1. Dziękujemy uczestnikom Apelu Jasnogórskiego za wspólną modlitwę, obecność i zanoszone intencje. Słowa wdzięczności dla Grupy Modlitewnej O Pio za trwanie na modlitwie i wspieranie w cichości apostolstwa parafii.

 

2. Słowa wdzięczności dla młodzieży, która uczestniczyła we wczorajszym spotkaniu młodych w Garbowie. Tradycyjnie spotkanie pielgrzymów związanych z Grupą XV-tą odbędzie się w drugą niedzielę września na wieczornej Mszy św. Zapraszamy na to spotkanie wszystkich pątników do kościoła, a następnie do sali parafialnej.

 

3. Przeżywamy dzisiaj dwudziestą pierwszą niedzielę zwyklą, wspomnienie św. Bartłomieja Apostoła oraz dożynki powiatowe w Puchaczowie.

4. W najbliższy wtorek 26 sierpnia święto Matki Bożej Częstochowskiej. Msze św o 7, 9 i 18-tej, podczas których odnawiać będziemy Jasnogórskie Śluby Narodu ułożone przez Prymasa Stefana Wyszyńskiego. Po wieczornej Mszy św odbędzie się adoracja ekspijacyjna, na którą zapraszamy.

 

5. W czwartkowe popołudnie tradycyjna już adoracja od godz. 15-tej do wieczornej Mszy św. Polecamy modlitwom parafian ostatnie dni wakacji dzieci i młodzieży oraz ich szczęśliwe powroty.

6. W przyszłą niedzielę na Mszy św o godz. 12-tej wraz ze Związkiem Zawodowym „Solidarność" w rocznicę podpisania umów sierpniowych i w wymiarze lokalnym poświęcenie „Pomnika Wolności" modlić się będziemy w intencji ojczyzny i przez wstawiennictwo bł. Ks Jerzego upraszać błogosławieństwo dla Polaków.

 

7. W przyszłą niedzielę w Ciechankach odbędą się gminne dożynki, na które ks. Proboszcz i P. Burmistrz serdecznie zapraszają.

8. Także w przyszłą niedzielę odbędzie się odpust ku czci MB Częstochowskiej w Ludwinie. Główna Msza św o godz. 12-tej.

 

9. Dziękujemy sprzątającym kościół mieszkańcom Staszica 23(46-70), w tym miejscu słowa wdzięczności dla tych mieszkańców Staszica 23, którzy włączyli się w przygotowanie naszego kościoła. Teraz o posługę sprzątania prosimy mieszkańców Górniczej 4(1-15).

 

10. Polecamy tygodniki katolickie: „Niedziela" i „Gość Niedzielny", który dodaje w cenie numeru płytę z nagraniem fragmentów Dzienniczka siostry Faustyny.

Otwierany 69892 razy Źródło: informator parafialny Autor: admin


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Wnętrze naszego kościoła