Ogłoszenia duszpasterskie   
XXII Niedziela
A. D. 2014, 08, 31

 

1. Przeżywamy dzisiaj ostatnią niedzielę sierpnia, w naszej parafii o godz. 12-tej modlić się będziemy w intencji Ojczyzny przez wstawiennictwo bł ks. Jerzego Popiełuszki wraz z NSZZ „Solidarność" w kolejną rocznicę podpisania umów sierpniowych.

 

2. Dzisiaj w Ciechankach odbywają się Gminno-Parafialne dożynki, a w Ludwinie odpust parafialny ku czci MB Częstochowskiej.

 

3. Jutro 1 września uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego. W naszej parafii Msza św dla młodzieży licealnej o godz. 8-ej, dla dzieci klas IV-VI o godz. 9 i dla najmłodszych I - III o godz. 10-tej. Po uroczystej Mszy św odbędzie się część oficjalna w szkolne pod okiem nowego dyrektora P. Leszka Włodarskiego, któremu życzymy dużo sił na tę nową służbę.

 

4. Młodzież gimnazjalna naszej parafii będzie miała uroczyste rozpoczęcie w kościele św. Marii Magdaleny.

 

5. W tym tygodniu wypadają eucharystyczne dni I czwartek, adoracja od godz. 15-tej, następnie Msza św z modlitwą w intencji powołań, I piątek rano odwiedzimy chorych, a - po południu od godz. 17.30 spowiadamy w konfesjonale, następnie Msza św z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.

 

6. Młodzież klas III-ich gimnazjalnych, która pragnie przygotować sie do Sakramentu Bierzmowania prosimy o udział w wieczornym spotkaniu. Po adoracji będzie pierwsze spotkanie organizacyjne.

 

7. W sobotę po porannej Mszy św adoracja w ciszy i Msza św dla Kółek Żywego Różańca, a wieczorem adoracja wynagradzająca.

 

8. W przyszłą niedzielę adoracja od godz. 17-tej z racji I niedzieli miesiąca odśpiewamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, modlitwa w ciszy i Różaniec w intencjach Ojca Świetego.


9. W sobotę i niedzielę uroczystości odpustowe w Wąwolnicy, na które serdecznie zaprasza ks. Kustosz. Program na tablicy ogłoszeń.

 

10. We wtorek na Mszy wieczorowej o godz.18 będziemy modlić się w intencji ks. Stefana z racji imienin. Zapraszamy.

 

11. Dziękujemy sprzątającym kościół mieszkańcom Górniczej 4(1-15), nowożeńcom P. Iwanickim dziękujemy za kwiaty do ołtarzy, na następny tydzień prosimy o sprzątanie Górniczą 4(16-30)


12. Polecamy tygodniki katolickie: „Niedziela" i „Gość Niedzielny".

 

Otwierany 70081 razy Źródło: informator parafialny Autor: admin


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Wnętrze naszego kościoła