Ogłoszenia duszpasterskie   
XXVI Niedziela
A. D. 2014, 09, 28

1. Dziękujemy uczestnikom pielgrzymki pieszej do Pani Kijańskiej na ręce księdza Piotra, przewodnika naszej grupy parafialnej.

 

2. Dziękujemy ks Piotrowi Nowakowi za skierowane do nas Słowo Boże, za dzisiejsza posługę w naszej parafii. Prosimy serdecznie o wsparcie ofiarą pieniężną budowę koscioła Przemienienia Pańskiego w Lublinie.

 

3. Dzisiaj po Mszy św o 9-tej spotkanie organizacyjne dla rodziców i kandydatów do sakramentu Bierzmowania, a po Mszy św o 12-tej spotkanie Rady Parafialnej w sali domu parafialnego.

 

4. Dzisiaj o godz. 15-tej na skrzyowaniach ulic możemy zapalić Iskierkę Miłosierdzia. Zachęcamy naszych parafian do udziału przez wyjście na skrzyżowanie i dołączenie się do odmawiania Koronki do Bożego Miłosierdzia.

 

5. W poniedziałek o godz. 18.30 w sali domu parafialnego rozpoczyna próby chór „Cordi est". Ktoby chciał śpiewać w chórze proszony jest o przybycie na to spotkanie.

6. Także w poniedziałek po wieczornej Mszy św zapraszamy na adorację ekspijacyjną w łączności z sanktuarium Pani Gietrzwałdzkiej.

 

7. We środę rozpoczyna się miesiąc październik, a w nim nabożeństwo Różańcowe, które odprawiamy codziennie o 17.15. Szczególnie zapraszamy dzieci do tej przepięknej modlitwy maryjnej. Jak w latach poprzednich przygotowane zostały piękne plansze i naklejki.

 

8. W tym tygodniu eucharystyczne dni I czwartku, piątku, soboty i niedzieli. We czwartek adoracja od 15- tej, a po Mszy św adoracja powołaniowa, w piątek z rana odwiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem, a od 17.3o służymy w konfesjonale. Po Mszy św adoracja i spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.

9. W sobotę spotkanie Kół Żywego Różańca i wieczorna adoracja. Zapraszamy.

 

10. Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Górniczej 8(1-15), nowożeńcom P. Ścibak za kwiaty do ołtarzy, a na następny tydzień prosimy mieszkańców Górniczej 8(16-30).

11. Polecamy tygodniki katolickie: „Niedziela" i „Gość Niedzielny". Są do nabycia kalendarze maryjne na nowy 2015 rok w cenie 5 zł.

 

12. W dniu 7 X będą prowadzone badania tętnic, kończyn, tarczycy, prostaty od 8-18 w ZOZ-ie na ul. Krasnystawskiej. Zainteresowanych odsyłamy do tablicy.
INTENCJE MSZALNE

Otwierany 71438 razy Źródło: informator parafialny Autor: admin


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Wnętrze naszego kościoła