Przyjdźcie do Mnie wszyscy którzy obciążeni i utrudzeni jesteście,...
Dodano dnia 27.04.2017 15:29
, Przyjdźcie do Mnie wszyscy którzy obciążeni i utrudzeni jesteście, a Ja was pokrzepię...,,                    
 Obecność moja na Seminarium Odnowy Wiary jest dla mnie osobistym spotkaniem z Panem, który na mnie czeka by dać mi więcej  niż  mogę  się spodziewać. 
Przyszłam zmęczona, a wyszłam pełna radości,  pokoju i z nową siłą do życia. Doświadczyłam Żywej Obecności Zmartwychwstałego Pana Jezusa,  który wiem, że Żyje dla mnie i dla Ciebie, byśmy nie ustawali w drodze ku wieczności.
 Pan pokrzepił moje serce poprzez osobiste  błogosławieństwo,  katechezę, przez bardzo  poruszajace świadectwo oraz przez uwielbienie Pana śpiewem.                                                
  Seminarium jest dla mnie odnajdywaniem sensu i celu mego istnienia, oraz jest potwierdzeniem tego, że wszystko zawdzięczam Panu Bogu. Bo sama z siebie nic nie mogę - w niczym nie jestem ani lepsza ani gorsza. Jestem Dzieckiem Bożym i pragnę być blisko Pana, tylko On mnie zna, prowadzi, umacnia, uzdrawia, wie czego potrzebujęi kocha, bo jestem.                                                    
  A czy Ty chcesz przyjść i doświadczyć pokrzepiającej ŻYWEJ OBECNOŚCI PANA JEZUSA? Pan czeka na Ciebie i do niczego Cię nie zmusza, bo kocha Ciebie ponad wszystko. 
Chwała Panu!.

 

                                                                         Ola 

Otwierany 692 razy
Ocena   
  Zarejestruj / zaloguj się, aby oceniać
Komentarze   
Do tej pory nikt nie komentował
Twój komentarz   


Logowanie
Login
Hasło
Zakładanie konta
Wyróżnione teksty
Galeria naszego kościoła